II liga: Miedź Legnica - Drutex-Bytovia 1:0

res
Piłkarze Bytovii nie strzelili dzisiaj gola.
Piłkarze Bytovii nie strzelili dzisiaj gola. archiwum
Po sześciu grach bez porażki Drutex uległ w Legnicy Miedzi 0:1 Początek spotkania należał do gospodarzy, ale doskonałymi interwencjami popisywał się Tomasz Laskowski.

Apogeum bohaterskiego występu golkipera nastąpiło w 39. minucie, kiedy to za zagranie ręką jednego z obrońców bytowian Wojciech Łobodziński, były reprezentant Polski wykonywał rzut karny. Laskowski wyczuł jego intencje i wybronił strzał lidera gospodarzy.
Niestety, gdy w drugiej połowie gra się wyrównała, a bytowianie odpowiadali na akcję miejscowych, Kakoko zdobył pięknego gola. Przymierzył z 20 metrów w samo okienko. Takiego strzału nie wybroniłby nawet najlepiej grający bramkarz świata. Goście zaatakowali, ale nie zdołali odmienić wyniku.

Miedż Legnica - Drutex-Bytovia 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Yannick Kakoko (78).

Miedź: Smug, Bartczak, Lafrance, Midzierski, Oleksa, Kakoko (90 Daniel), Cierpka, Garuch, Łobodziński, Szczepaniak (93 Zatwarnicki), Labukas (69 Kadu).

Drutex-Bytovia: Laskowski, Bąk, Socha, Wróbel, Szewczyk (80 Formela), Wilczyński (88 Michalski), Mandrysz, Okuno (65 Jastrzembski), Kryszak, Surdykowski, Jakóbowski.

Inne wyniki: GKS Tychy - Chrobry Głogów 1:1, Chojniczanka - Stomil 4:3 (3:2), Flota - Wisła Płock 0:3, Termalica - Wigry 2:0 (2:0), Widzew - Pogoń 0:2 (0:1), Dolcan - GKS Kat. 2:0 (1:0), Sandecja - Olimpia 1:1 (1:0), Arka - Zagłębie 0:1 (0:1)