Puchar Polski: Jantar Ustka - GKS Przodkowo 0:4 (zdjęcia)

fen, msur
Ustczanie nie mogli znaleźć recepty na obronę gości.
Ustczanie nie mogli znaleźć recepty na obronę gości. Mariusz Surowiec
W Ustce nie było niespodzianki i podopiecznych Piotra Piszki nie będzie w finale. Półfinałowy mecz Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego Jantar - GKS Przodkowo zakończył się porażką ustczan 0:4.
MKS Jantar Ustka - GKS Przodkowo 0:4

Początkowo gra była wyrównana. Stracony gol w 27. minucie wybił z rytmu ustczan, którzy oddali pole trzecioligowcowi. Przed końcem I połowy drugi cios zainkasowali gospodarze. Bramkę po ewidentnym spalonym strzelił Michał Marczak. Po przerwie dominowali goście. Przez ostatnie 25 minut Jantar grał w dziesiątkę. W drugim półfinale Rodło Kwidzyn wygrało po dogrywce z Arką II Gdynia 3:1 (1:1, 1:0). Finał Rodło - GKS (10 czerwca).

Jantar Ustka - GKS Przodkowo 0:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Jakub Gronowski (27) , 0:2 Michał Marczak (43), 0:3 Mateusz Kołodziejski (70), 0:4 Mateusz Frankowski (78).

Jantar: Wilhelm, Cudziło, Boszke, Oleszczuk, Kozera, Barnik, Michał Mytych (75 Orynycz), Patyk, Iwański, Terefenko (46 Kopciński), Jarosiewicz.