Play Off: Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 76:79 (zdjęcia, wideo)

msur
Vlad-Sorin Moldoveanu i Kyle Shiloh
Vlad-Sorin Moldoveanu i Kyle Shiloh Łukasz Capar
Koszykarze Energi Czarnych Słupsk przegrali 4 starcie półfinałowe. W rywalizacji do 3 zwycięstw ulegli aktualnemu Mistrzowi Polski 3:1.

Energa Czarni Słupks - PGE Turów Zgorzelec

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Energa Czarni Słupsk niestety uległa PGE Turów Zgorzelec 79:76 i nie zagra w finale Tauron Basket Ligi. Czarni w 3 kwarcie mieli już 12 punktów przewagi ale tej zaliczki nie udało się dowieźć do końca spotkania. W ostatniej akcji meczu Czarni mogli doprowadzić do dogrywki ale akcja rzutowa nie powiodła się. Koszykarzom ze Słupska pozostała walka o 3 miejsce. Rywalem w walce o 3 miejsce będzie Rosa Radom.

Energa Czarni Słupsk - PGE Turów Zgorzelec 76-79 (20-26 22-16 16-9 18-28)

Energa Czarni Słupsk - Shiloh 22, Blassingame 1, Nowakowski 6, Eziukwu 8, Seweryn 0, Mokros 19, Pašalić 14, Borowski 6, Cesnauskis 0

PGE Turów Zgorzelec - M. Collins 14, Kulig 14, Chyliński 7, Jaramaz 8, Gospodarek 0, Dylewicz 14, Moldoveanu 2, Czyż 9, Jyż 0, Taylor 5, Natiażko 6