Pogoń Lębork męczyła się ze Spartą Sycewice

(fen)
Drużyny z naszego regionu są coraz bliżej swoich rozgrywek w różnych klasach. Nic więc dziwnego, że przed inauguracją sezonu 2015/2016 często odbywają się mecze kontrolne. Oto kolejne meldunki z boisk.

W Lęborku Pogoń pokonała Spartę Sycewice 2:0 (1:0). Bramki zdobyli: Damian Formela w 28. minucie i Adrian Kochanek w 88. minucie. Sparing kończono w ciemnościach i deszczu. Sparta pozostawiła korzystne wrażenie, bo grała ambitnie. Jednak czwartoligowcy z Lęborka wygrali zasłużenie.

Pogoń: Katzor (30 Rafał Łapigrowski, 60 Patryk Labuda), Pietrzyk (46 Morawski), Musuła, Kochanek, Wesserling (46 Stankiewicz), Sychowski, Skibicki (65 Fudala), Haraszczuk (46 Sadowski), Formela, Madziąg (46 Miszkiewicz), Ilanz.

Sparta: Libigocki, Milewicz, Gemza, Mateusz Mytych (46 Szynkielewski), Jarosław Burak, Nitsche, Wojciech Luzak (46 gracz testowany Dominik Zagórowski - SwePol Link Bruskowo Wielke), Michał Mytych Marek Wasiak, Rafał Wasiak (80 Marcin Piotrowski), Orynycz.

W Kępicach Garbarnia zwyciężyła KS Damnica 6:2 (3:1), Dla kępickiej drużyny gole strzelili: Dominik Szczepkowski 3, Mateusz Słumiński, Norbert Kędzior i Karol Kostuch.

Z piłkarzy gości dwie bramki zdobył Krzysztof Kozłowski. W Kusowie Dąb uległ Stali Jezierzyce 2:6 (2:3). Gole: Mateusz Kałużny 2 dla Kusowa oraz Maciej Miecznikowski 3, Mateusz Perlański, Wojciech Bartkowski i Przemysław Milewski.