Jesteś tu: Strona główna Biznes Artykuł

Dobra Pozyczka bez BIK - pewna gotówka i minimum formalności!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Potrzebujesz gotówki, a dla banków nie jesteś wiarygodnym kredytobiorcą? A może posiadasz złą historię w Biurze Informacji Kredytowej, która przekreśliła Twoje szanse na kredyt? Dobra Pozyczka Gotowkowa proponowana przez Polską Korporację Finansową Skarbiec to szybkie i pewne pieniądze bez zbędnych formalności. Żeby ją otrzymać nie musisz wykazać dokumentacji z ZUS-u, Urzędu Skarbowego ani BIK-u.
Dobra Pozyczka bez BIK - pewna gotówka i minimum formalności!

Biuro Informacji Kredytowej zostało utworzone w 1997 roku przez Związek Banków Polskich, jako odpowiedź na wzrastającą liczbę kredytów. Celem powołania BIK było zbudowanie kompleksowej bazy danych zawierającej informacje o zobowiązaniach klientów banków. BIK to instytucja niezależna od banków, która pośredniczy w wymianie informacji pomiędzy użytkownikami systemu. Banki zobligowane są jednak do przekazywania informacji kredytowych o wszystkich swoich klientach. W BIK znajdują się wszystkie dane, które wskazują na nie wywiązanie się klienta banku z postanowień umowy kredytowej. BIK gwarantuje każdemu możliwość sprawdzenia raz na 6 miesięcy swoich danych przekazywanych do Biura przez instytucje współpracujące. Znajdują się tam informacje o danych osobowych, o zobowiązaniach wobec banków, SKOK-ów (rodzaj zobowiązania, terminowość spłat itd.) oraz informacje o zadłużeniu. Takie dane mogą być przetwarzane w BIK również bez zgody klienta przez okres 5-letni, jeśli wystąpił brak regulowania zobowiązań lub dopuszczenie się zwłoki powyżej 60 dni. Dodatkowo na mocy nowelizacji ustawy Prawo Bankowe, dane dotyczące zobowiązań wszystkich klientów mogą być przetwarzane w BIK przez okres 12 lat od dnia wygaśnięcia zobowiązania, dla celów związanych ze stosowaniem przez banki metod statystycznych. Przetwarzanie danych w tym celu nie wymaga zgody klientów.

Jeśli pomimo nieciekawej historii w BIK, pragniesz uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach, opartą na niskim oprocentowaniu i uproszczonych procedurach, zgłoś się do PKF Skarbiec. Firma funkcjonuje na rynku finansowym od 8 lat z dużym powodzeniem. Swoje oddziały posiada w 31 największych miastach Polski. Dobra Pozyczka Skarbiec to wsparcie od 25 to 300 tys. zł. Spłacać ją możesz od roku do 30 lat. Na stronie internetowej w wygodnym kalkulatorze rat [http://www.dobrapozyczka.com.pl/kalkulator.html] warto obliczyć ile wyniesie miesięczna rata

Jedyne czego PKF Skarbiec oczekuje od Wnioskującego to dwa rodzaje zabezpieczenia w formie hipoteki, zastawu rejestrowego, blokady środków na rachunku bankowym lub innych poręczeń dostępnych na polskim rynku. Dobra Pozyczka Gotowkowa to także niskie oprocentowanie wynoszące 2.99% w skali roku*. Kompetentni i doświadczeni pracownicy dopasują pożyczkę odpowiednio do Twoich potrzeb i oczekiwań. Polska Korporacja Finansowa Skarbiec jest partnerem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W swojej ofercie posiada specjalne pożyczki. dla rolników i emerytów. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 801 003 160** - klienci indywidualni i 608 921 608**- klienci instytucjonalni. PKF Skarbiec zachęca także do korzystania ze strony internetowej www.dobrapozyczka.com.pl

*RRSP dla przyjętych założeń wynosi 7,08%.
**Koszt połączenia wg stawki operatora.
Niniejszy artykuł nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Jak często kupujesz coś w internecie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: .

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt z kolportażem »

Zadzwoń 59 848 81 36

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Serwisy tematyczne

Serwisy społecznościowe

gp24 jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gp24.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.