"Głos“ pomaga kupić i sprzedać

  "Głos“ pomaga kupić i sprzedać

  Magdalena Olechnowicz magdalena.olechnowicz@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Nie masz jeszcze wszystkich książek do szkoły? A może masz stare, które chcesz sprzedać?
  Katarzyna Traczyk z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku zamierza sprzedać książki na naszej giełdzie.

  Katarzyna Traczyk z Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Słupsku zamierza sprzedać książki na naszej giełdzie. ©Krzysztof Tomasik

  "Głos Pomorza" pomoże w obu przypadkach. Stworzyliśmy internetową giełdę podręczników. To nic nie kosztuje. Wystarczy się tylko zarejestrować.

  Serwis www.gp24.pl/podreczniki uruchomiliśmy we wtorek. Już po pierwszych paru godzinach swoje oferty zamieściło ponad stu internautów. Ofert z godziny na godzinę przybywa. Wczoraj było ich już blisko 200.

  Nie ma się co dziwić ogromnej popularności serwisu. Nowe książki w księgarni są bardzo drogie, więc wielu młodych ludzi i ich rodziców jest gotowa kupić podręczniki z drugiej ręki, ale za to po bardzo atrakcyjnej cenie. A jeszcze przy okazji możemy sprzedać stare podręczniki, których już nie wykorzystamy. W ten sposób, przy odrobinie szczęścia nowy zestaw książek możemy skompletować nie wydając ani złotówki.
  Wystarczy wejść na stronę www.gp24.pl i zalogować się. Aby dodać ogłoszenie, trzeba wypełnić - krok po kroku - formularz. Najpierw wybrać jedną z trzech kategorii: kupię, sprzedam, zamienię. Następnie należy podać tytuł książki, autora, klasę do której jest przeznaczona, cenę oraz opisać stan książki. Koniecznie też należy podać swoje dane kontaktowe - telefon i obowiązkowo adres mailowy.

  Pamiętajmy, że im więcej informacji o książce podamy, tym większa szansa, że ktoś się naszą ofertą zainteresuje. Możemy nawet dołączyć trzy zdjęcia. Będzie to potwierdzenie dobrego stanu książki. Po kilku minutach twoja oferta znajdzie się już w naszym serwisie. Co ważne, są tam oferty z całej Polski, gdyż nasz serwis ma bardzo szeroki zasięg. Z kolei jeśli tylko chcesz kupić poszukiwaną książkę, możesz to zrobić jeszcze prościej. Wystarczy, że wejdziesz w kategorię sprzedam i wpiszesz tytuł książki, która ciebie interesuje.

  - To doskonały pomysł. Na pewno zalogujemy się tam z synem i poszukamy brakujących nam książek. To też okazja, aby spróbować sprzedać stare już podręczniki, z którymi nie wiadomo co robić - mówi Małgorzata Tracz, mama szóstoklasisty. I jeszcze jedno - nasza internetowa giełda podręczników jest zupełnie bezpłatna. Wystarczy się zalogować i gotowe. Naprawdę warto, bo możesz w ten sposób zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, które wydasz np. na przyjemności.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo