Odkryjemy wam nasze strony

  Odkryjemy wam nasze strony

  Daniel Klusek daniel.klusek@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Poranna planówka dziennikarzy "Głosu Pomorza”.

  Poranna planówka dziennikarzy "Głosu Pomorza”. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Po raz pierwszy w historii "Głosu Pomorza" otwieramy szeroko drzwi redakcji dla naszych Czytelników.
  Poranna planówka dziennikarzy "Głosu Pomorza”.

  Poranna planówka dziennikarzy "Głosu Pomorza”. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Czekamy na Państwa w sobotę od godziny 10. Zobaczcie, jak powstaje Wasza gazeta.

  Od rana czekać na Państwa będą dziennikarze "Głosu Pomorza". Każdy będzie się mógł z nami spotkać, porozmawiać, podzielić swoimi opiniami na temat gazety.

  W codziennej gonitwie za informacjami nie mamy czasu na dłuższe spotkania z Czytelnikami i sympatykami. W sobotę będzie na to szansa. Każdy będzie mógł zobaczyć, jak wygląda dzień dziennikarza.

  Zaprosimy do pokoju, gdzie codziennie odbywa się burza mózgów i gdzie rodzą się pomysły na teksty. Dziennikarze oprowadzą Państwa po redakcji. Powiemy, jak powstają nasze teksty, kto je potem sprawdza, jak trafiają one na strony w komputerze.

  Jeśli Czytelnicy będą mieli ciekawe pomysły na teksty, zauważą coś, co ich rozbawiło lub zdenerwowało, będą mogli nam o tym opowiedzieć. Niewykluczone, że powstaną z tego teksty do gazety.

  Jednak zwiedzanie redakcji to nie jedyna atrakcja, jaką przygotowaliśmy dla naszych Czytelników na Dzień Otwarty. Dzieci przez cały czas będą mogły szaleć na miniplacu zabaw, a jeśli zechcą, pomalujemy im buzie.

  Konkurs dla was

  Konkurs dla was


  Wszystkich, którzy odwiedzą nas w sobotę, zapraszamy do udziału w konkursie. Napiszcie tekst o swoich wrażeniach z pobytu u nas. Trzy najciekawsze prace nagrodzimy upominkami. Teksty opublikujemy też na łamach "Głosu", aby mogły przeczytać je tysiące osób.  Starsi będą mogli zmierzyć ciśnienie krwi i poziom cukru oraz skorzystać z bezpłatnych porad rzecznika praw konsumentów. Odwiedzi nas również policja, która za darmo oznakuje rowery, będzie też pokaz ratownictwa drogowego i degustacja serka "Słupski chłopczyk".

  Do redakcji zaprosiliśmy również aktorów ze słupskiego Nowego Teatru. Artyści opowiedzą o przygotowaniach i zaproszą na swoją najnowszą premierę. Będzie też szansa na wygranie biletów.

  Dla Czytelników przygotowaliśmy wejściówki na XII Turniej Koszykówki Mężczyzn o Puchar Prezydenta Słupska, na spektakl pt. "Zazdrość" z udziałem znakomitej aktorki Grażyny Barszczewskiej, na koncert znakomitego pianisty Stanisława Drzewieckiego ze słupskimi filharmonikami oraz najnowszy film Andrzeja Wajdy - "Katyń".

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo