Wtorek
  17.01.2017

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  Rozwiń
  Wtorek
  Zwiń

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  600 tys. użytkowników, 6 milionów odsłon #10urodzinyGP24

  Słupsk potrzebuje ścieżek rowerowych

  Słupsk potrzebuje ścieżek rowerowych

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Jan Lange

  Jan Lange

  Jan Lange, radny PO, zapowiada, że zagłosuje za projektem naszej uchwały rowerowej. Sam chętnie jeździłby rowerem po mieście.
  Jan Lange

  Jan Lange

  - Popieram inicjatywę mieszkańców Słupska i "Głosu Pomorza" - mówi Jan Lange, radny PO. - Sam się zresztą podpisałem pod projektem uchwały. Ścieżek w mieście brakuje, na dodatek niektóre z istniejących są fatalne i należy to szybko zmienić.

  Lange jeździ rowerem, ale tylko rekreacyjnie. Chętnie jeździłby częściej, nawet codziennie do pracy. - Teraz jadąc do pracy przez całe miasto, niestety, nie mam możliwości aby dotrzeć tam ścieżką rowerową. A ruch uliczny jest zbyt niebezpieczny dla rowerzystów - mówi radny. - Dlatego uważam, że ich budowa jest konieczna i bardzo potrzebna mieszkańcom oraz turystom.

  "Głos Pomorza" wraz z partnerami na przełomie września i października prowadził kampanię Rowerowe Miasto, której uwieńczeniem jest projekt obywatelskiej uchwały rowerowej złożony w Biurze Rady Miejskiej w Słupsku.

  Domagamy się budowy w Słupsku sieci bezpiecznych i wygodnych ścieżek rowerowych. Zebraliśmy ponad 800 podpisów mieszkańców miasta. Pod obrady Rady Miejskiej uchwała ma trafić w grudniu.

  PIOTR KAWAŁEK

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo