Wybieramy zlewozmywak

  Wybieramy zlewozmywak

  Fot. Franke

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Na rynku znajdziemy wiele modeli ciekawych zlewozmywaków.

  Na rynku znajdziemy wiele modeli ciekawych zlewozmywaków. ©Fot. Franke

  Podczas prac kuchennych spędzamy przy nim prawie 60% czasu. Zlewozmywak to urządzenie niezbędne w każdej kuchni.
  Na rynku znajdziemy wiele modeli ciekawych zlewozmywaków.

  Na rynku znajdziemy wiele modeli ciekawych zlewozmywaków. ©Fot. Franke

  Wybór odpowiedniego nie jest prosty, bo jak zawsze "diabeł tkwi w szczegółach".

  Kuchnia może być równie elegancka i reprezentacyjna jak pokój. To dodatki o oryginalnych formach świadczą o jej wyjątkowym klimacie. Rynek producentów zlewozmywaków oferuje szeroki wybór modeli: różne kolory, wymiary, kształty i materiały.

  O wyborze konkretnego modelu nie decyduje tylko wygląd, ale również funkcjonalność i wielkość. Na rynku dostępne są zlewozmywaki jednokomorowe, półtorakomorowe (z płytszą komorą do odcedzania), dwukomorowe, a nawet dwuipółkomorowe.

  W zależności od wyobraźni, możemy kupić zlewozmywak okrągły, prostokątny, kwadratowy albo nawet w kształcie trapezu. Możemy też przebierać w materiałach, z którego zlewozmywak został wykonany. - Coraz bardziej popularne są te granitowe bądź ceramiczne - mówi Jarosław Matys, produkt & marketing manager w firmie Franke Polska.

  Wszystkie materiały stosowane przez renomowanych producentów są higieniczne i łatwe w utrzymaniu czystości. W sklepie warto zwrócić uwagę na atrakcyjne szczegóły. Większość producentów oferuje zlewozmywaki z dodatkowymi akcesoriami. W komplecie możemy otrzymać wkładki ociekowe, deski do krojenia, automatyczne odpływy, a nawet baterie, czy stalowe panele ścienne do montażu akcesoriów.

  Montaż zlewozmywaka nie przysparza problemów i zależy w głównej mierze od sposobu urządzenia kuchni. Najprostszym, a przy tym najtańszym rozwiązaniem będzie zlewozmywak nakładany na szafkę, montaż odbywa się bezpośrednio na górną część szafki kuchennej, bez użycia blatu kuchennego.

  ARTUR KOSTECKI
  artur.kostecki@gk24.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo