Zobacz
  jak powstawały rakiety

  TARCZA ANTYRAKIETOWA

  Rozwiń
  Rezerwowy Gryf 95 rozbił Jantara (zdjęcia)

  Rezerwowy Gryf 95 rozbił Jantara (zdjęcia)

  Jarosław Stencel

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Marcin Kozłowski strzelił najładniejszego gola w tym meczu.

  Marcin Kozłowski strzelił najładniejszego gola w tym meczu. ©Jarosław Stencel

  Po sobotnim remisie z II-ligową Nielbą Wagrowiec, gryfici zmierzyli się w Objeździe z V-ligowym Jantarem Euro-Industry Ustka i wygrali 5:1 (3:0).
  Marcin Kozłowski strzelił najładniejszego gola w tym meczu.

  Marcin Kozłowski strzelił najładniejszego gola w tym meczu. ©Jarosław Stencel

  14 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

  W ObjeLdzie V-ligowy Jantar Ustka przegral z III-ligowym Gryfem 95 Slupsk 1:5 (0:3).

  Jantar Ustka - Gryf Słupsk 1:5

  Link do głównego zdjęcia

  W ObjeLdzie V-ligowy Jantar Ustka przegral z III-ligowym Gryfem 95 Slupsk 1:5 (0:3). ©Jaroslaw Stencel


  W zespole słupskim w tym meczu zagrali głównie juniorzy oraz zawodnicy z pierwszego składu, którzy nie zagrali dzień wcześniej, bądź grali tylko część spotkania. Już pierwszy kwadrans pokazał, że ustczanie nie będą równorzędnym rywalem dla rezerwowego Gryfa 95.

  Gryfici w pierwszej odsłonie mieli jeszcze kilka okazji, ale na przeszkodzie stawał bramkarz Jantara, Paweł Skiba. Podopieczni trenera Tadeusza Żakiety długo nie mogli poważnie zagrozić słupskiej bramce. Najlepszą okazję miał w 45 minucie Sebastian Żeleznow, jednak jego strzał wybronił Mariusz Ratajczyk.

  W drugiej części meczu gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Niezłą okazję miał Dariusz Fila, nie trafił jednak w bramkę. Gra ożywiła się dopiero w samej końcówce. Po rozegraniu rzutu rożnego, pięknym strzałem w okienko z okolic narożnika pola karnego popisał się Marcin Kozłowski.
  Była to najpiękniejsza bramka niedzielnego spotkania. Ustczanie dopiero w ostatniej akcji meczu zdołali umieścić piłkę w słupskiej bramce za sprawą ex-gryfity, Przemysława Iwańskiego. W zespole Jantara zagrał były gracz Lecha Poznań, pomocnik Mateusz Owedyk.

  Jantar Euro-Industry Ustka - Gryf 95 Słupsk 1:5 (0:3)

  0:1 Łukasz Rezler (2), 0:2 Mateusz Sobczak (12), 0:3 Paweł Krupa (13), 0:4 Marcin Kozłowski (85), 0:5 Daniel Wiśniewski (87), 1:5 Przemysław Iwański (90)

  Jantar: Skiba, Szczerbo, Jurkiewicz, Próchnicki, B. Oleszczuk, Oczujda, Jaskólski, Owedyk, Stolarski, Iwański, Żeleznow oraz Nabożny, Mondrzejewski, S. Mikołajczyk, Fila, Pakosz.

  Gryf 95: Ratajczyk (46 Kędzia), Jarowski, Wesołowski, Jędrzejak, Bielecki (46 Silicki), Kozłowski, Krupa, Świdziński (46 Piekarski), Świątczak, Sobczak (61 Ziółkowski), Rezler (61 Wiśniewski).

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo