Konkurs Głosu. Wypromuj swój produkt

  Konkurs Głosu. Wypromuj swój produkt

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Stań do walki o znak jakości "Nasze Dobre z Pomorza". Pokaż, że masz coś, czego konkurencja może tylko pozazdrościć!
  Konkurs Głosu. Wypromuj swój produkt

  WARUNKI UCZESTNICTWA

  WARUNKI UCZESTNICTWA


  - Do udziału w konkursie produkty mogą zgłaszać sami producenci, a także inne podmioty gospodarcze, organizacje, instytucje i stowarzyszenia, a nawet konsumenci. Ostateczna decyzja udziału produktu w konkursie należy jednak do producenta, usługodawcy.
  - Do udziału w konkursie mogą być zgłaszane produkty wytwarzane na terenie województwa pomorskiego lub zachodniopomorskiego, których producenci mają zarejestrowane siedziby (lub oddziały) na terenie tych województw.
  - Przedsiębiorstwa zgłaszające produkty do konkursu powinny prowadzić działalność co najmniej od roku, powinny posiadać wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia dopuszczające zgłaszany produkt do obrotu na polskim rynku. Zgłaszane produkty nie mogą być produkowane na podstawie umowy licencyjnej i muszą być własnością zgłaszających je przedsiębiorców.
  - Warunkiem zgłoszenia produktu jest wniesienie opłaty konkursowej w wysokości 2000 zł netto. Każde przedsiębiorstwo może zgłosić do udziału w konkursie maksymalnie trzy produkty.



  Produkujesz coś, czym chciałbyś się pochwalić? Prowadzisz wyjątkowy lokal lub organizujesz coroczne imprezy cieszące się popularnością? Ten konkurs jest dla Ciebie.

  Startujemy z nową akcją -konkursem dla przedsiębiorców na najlepsze produkty w regionie. Chcemy w ten sposób promować najciekawsze produkty i usługi firm z Zachodniego i Środkowego Pomorza.

  Szansa na promocję

  Jeśli zapytamy kogoś o Sianów, na pewno ta miejscowość będzie kojarzyć mu się z zapałkami. Nieprawdaż? To niemal automatyczne skojarzenie. Taki właśnie jest cel naszego konkursu.

  Żeby cała Polska łączyła miasto lub region z Twoją właśnie marką. Nasza akcja nie ma ograniczeń. Twój towar wcale nie musi być wyrobem. Prowadzisz hotel, pensjonat. Masz gości z różnych regionów kraju. Teraz masz szansę na jeszcze większą promocję.

  Masz nietuzinkową restaurację, w którą wkładasz całe swoje serce. Czas, aby dowiedzieli się o tym inni. Organizujesz festiwal, czy cykliczne imprezy. Naprawdę warto się pokazać.

  Produktem zgłoszonym do konkursu mogą być także usługi świadczone przez np. przychodnie lub szpitale albo ciekawa, oryginalna inwestycja służąca mieszkańcom i turystom.

  Twój produkt może stać się hitem

  KORZYŚCI DLA PRODUCENTÓW


  - Publikacje redakcyjne na łamach Głosu (rozmowy z producentami, opisy produktów itp.).
  - Publikacje przygotowane przez samych uczestników konkursu.
  - Wszystkie publikacje ukażą się zarazem w papierowym wydaniu gazety, jak i na naszych trzech portalach internetowych.
  Przypominamy: "Głos" to ponad pół miliona dorosłych Czytelników i prawie 400 tysięcy internautów (unique users).
  - Wyróżnienia i nagrody przyznane w konkursie będą wręczane przez przedstawicieli redakcji w siedzibach wyróżnionych przedsiębiorstw (producentów nagrodzonych produktów). Firmy otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobycie znaku jakości "Nasze Dobre z Pomorza" oraz tytułu "Najpopularniejszy Produkt z Pomorza 2008", a także statuetki. Ponadto laureaci będą mogli przez 2 lata wykorzystywać na produktach znak graficzny "Nasze Dobre z Pomorza".
  Redakcyjne relacje z wręczenia tytułów zostaną zamieszczone na łamach gazety. Wszystkie przedsiębiorstwa bez względu na wynik uzyskają dużą kampanię promocyjną na łamach "Głosu" przez czas trwania konkursu.



  Konkurs ma promować produkty, które wyróżniają się jakością, są popularne wśród konsumentów i cieszą się bardzo dobrą opinią. Produkty, które już dzisiaj lub w przyszłości nazwać można będzie wizytówkami naszego regionu.

  Przypomnij sobie jeansy Odra. Nigdy nie miałeś ich na sobie? Aż trudno uwierzyć. Przecież one są wspominane jeszcze dzisiaj. Zresztą wystarczy odwiedzić liczne fora internetowe, aby się o tym przekonać. Oto przykładowy wpis:

  - Doskonale pamiętam te niby-jeansy. Kiedy nie kazano nam już nosić w podstawówce mundurków, one stanowiły 85% ubioru klasy - pisze użytkownik warszawskiego portalu. - One były ze Szczecina. Jak pojechałam w nich na wycieczkę do ZSRR niemal zerwano je ze mnie. Byłam tak dumna, że je posiadam. Sprzedałam je, a po powrocie kupiłam sobie następne.

  Pudełka po sianowskim produkcie można jeszcze czasami kupić na aukcjach internetowych Allegro.

  Męskie buty Alki produkowane w Słupsku były krzykiem mody. A krówki z koszalińskich zakładów Bogusławka znali wszyscy miłośnicy łakoci. To były znaki rozpoznawalne dla Pomorza. Teraz jeden z Twoich produktów może zająć ich miejsce.

  Konkurs dla wszystkich

  KONTAKT


  Firmy zainteresowane wzięciem udziału w konkursie mogą się zgłaszać pod adresem: marek.rogala@mediapomorskie.pl lub pod nr tel. 059 84-88-117.



  Znaki jakości "Nasze Dobre z Pomorza" przyznawać będzie 10-osobowa kapituła konkursu powołana przez redakcję "Głosu Dziennika Pomorza". W jej skład wejdą specjaliści z dziedziny jakości, przedstawiciele mediów, organizacji biznesowych i producenckich. To jednak nie wszystko.

  Jak zwykle chcemy, aby nasi Czytelnicy także zabrali głos w tak istotnej sprawie. Właśnie dlatego przeprowadzimy dodatkowy plebiscyt sms-owy. Mieszkańcy wybierać będą najpopularniejszy produkt spośród zgłoszonych do konkursu. Producent towaru, na który Czytelnicy oddadzą najwięcej głosów, będzie mógł posługiwać się tytułem i znakiem "Najpopularniejszy Produkt z Pomorza".

  Jeśli więcej niż jeden produkt uzyska taką samą liczbę głosów, tytuł otrzymają wszystkie produkty, które ex equo zwyciężą w plebiscycie. Dla Czytelników, którzy wezmą udział w głosowaniu, zostaną przygotowane atrakcyjne nagrody.
  Na zgłoszenia produktów do konkursu czekamy do 8 września. O szczegółach akcji będziemy informować.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo