Miami Nice

  Miami Nice

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Miami Nice
  76-200 Słupsk ul. Jedności Narodowej 4-5
  Miami Nice

  Klub MIAMI NICE

  mieści się w jednym z zabytkowych budynków historycznego miasta Słupsk. Choć jednak na zewnątrz czas się zatrzymał, po przekroczeniu progu lokalu przenosimy się w czasie do XXII wieku. Zaraz po wejściu naszym oczom ukazuje się nowoczesny wystrój oraz mnóstwo innowacyjnych rozwiązań sprawiających niezapomniane wrażenie.

  Trzy kondygnacje klubu dostarczają dużo miejsca do zabawy.
  Nad naszymi głowami rozbłyskują światła sprawiające wrażenie rozgwieżdżonego nieba. Do naszej dyspozycji są cztery bary, dzięki którym możemy skorzystać z bogatej oferty drinków oraz napoi. Na pewno każdy znajdzie tu coś co lubi! Na parterze jest ponad 100 miejsc siedzących w lożach i duży parkiet do zabawy.

  Scena i dwa bary dopełniają fantastyczny wystrój parteru lokalu. Zamontowane urządzenia dyskotekowe, obrazy z projektorów, lasery, plazmy na każdym barze sprawiają niezapomniane wrażenie dla odwiedzających Klub MIAMI NICE. Udajemy się na I piętro. Po drodze na półpiętrze mijamy łazienki dla pań i panów - komfort i piękno. Na piętrze wita nas pomieszczenie za szklaną ścianą zwane Vipówką.

  Welurowe loże, fotele klubowe, plazmy, nagłośnienie oraz klimatyzacja sprawiają, że każdy chciałby widzieć się po drugiej stronie. Przed Vipówką znajduje się II parkiet do zabawy z własnym oświetleniem i miejscem dla DJ’a . Gustownie dobrane stoliki i fotele klubowe na tle ścian wyłożonymi kryształowymi lustrami czekają na gości. Bar na piętrze współgra z całym wystrojem.

  Na II piętrze w MIAMI NICE znajdują się dwie klimatyzowane sale klubowe z oddzielnym barkiem oraz palarnia. Lokal został tak zaprojektowany, że jednocześnie może odbywać się kilka imprez niezależnie od siebie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo