Bytovia Bytów pokonała w meczu towarzyskim Chojniczankę Chojnice

Bytovia Bytów
W Kartuzach w meczu towarzyskim spotkały się dwa zespoły drugoligowe. Bytovia Bytów pokonała Chojniczankę Chojnice 2:1 (1:1).

W 8. minucie bramkę z rzutu wolnego zdobył Maciej Kozakowski (testowany gracz ostatnio Gryfa Słupsk). Tuż przed przerwą wyrównał Robert Ziętarski. Końcówka jednak należała do Bytovii, a gola na wagę zwycięstwa zdobył Dominik Urban.

- Poziom był o wiele trudniejszy, niż w poprzednim sparingu. Trzeba było szybciej myśleć, szybciej grać, co chwilę był doskok przeciwnika. Bardzo się cieszę, że zdobyłem gola. Choć brakowało niewiele, żebym nie trafił w bramkę, ale cieszę się, że dzięki mojej bramce wygraliśmy ten sparing. Nasz okres przygotowawczy jest bardzo intensywny. Ciężko trenujemy i chcemy się jak najlepiej przygotować do ligi i mam nadzieję, że będziemy zdobywać punkty w lidze - powiedział Dominik Urban.
Gry w II lidze w sezonie 2020/21 zostaną wznowione za miesiąc.

Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Maciej Kozakowski (8-wolny), 1:1 Robert Ziętarski (40), 2:1 Dominik Urban (85)

Bytovia Bytów: Adrian Olszewski - Mateusz Wrzesień, Filip Dymerski, Kacper Pietrzczyk, Maciej Kozakowski, Eryk Moryson, Przemysław Lech, Jakub Jarzębowski, Jakub Bach, Jakub Nowakowski, Kacper Sezonienko oraz Adam Szmidke, Kamil Sikora, Dominik Urban, Maciej Błaszkowski, Marcel Damaschke, Łukasz Wasiak.

Chojniczanka Chojnice: Paweł Sokół - Michał Grobelny, Martin Klabník, Mateusz Bartosiak, Krystian Wachowiak, Kamil Orlik, Maciej Kona, Robert Ziętarski, Mateusz Klichowicz, Tomasz Mikołajczak, Olaf Nowak oraz Szymon Lewandowski, Marcin Kurs, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Jan Mudra, Serhij Napołow, Paweł Czajkowski, Adrian Rakowski, Artur Golański, Szymon Skrzypczak.