Godnie pożegnali się z rozgrywkami CLJ. UKS Sparta - Reissa Poznań 3:1

W spotkaniu ostatniej kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-15, zespół Uczniowskiego Klubu Sportowego Sparta Sycewice wygrał z drużyną Reissa Poznań 3:1 (2:1).

Prowadzenie w tym meczu objęli goście w 12. minucie za sprawą uderzenia Łukasza Kustera. Jeszcze przed przerwą gospodarze jednak objęli prowadzenie po strzałach Jakuba Radtke w 29. i 38. minucie. Trzecią bramkę dla podopiecznych trenera Ryszarda Hendryka zdobył dziewięć minut po przerwie Filip Wiśniewski.

UKS Sparta: Piotr Łukaczyk - Filip Wiśniewski (74 Alan Przewodzki), Aleks Ślusarczyk, Oliwier Konieczny, Mateusz Jałeczko, Hubert Goebel, Kacper Serafin, Igor Mroczek, Antoni Motowidło (54 Kacper Wereszczyński), Jakub Radtke, Szymon Ignatowicz.

Reissa: Wiktor Poncyliusz (55 Tomasz Wesołowski) - Łukasz Kuster, Maksymilian Krzewiński, Mateusz Łożyński (55 Mateusz Kowalewski), Jakub Ziółkowski, Maciej Wojciechowski (55 Maksymilian Dominiak), Fabian Stachowiak (50 Bartosz Bartczak), Wiktor Rajek, Maciej Myszczyszyn (50 Adam Strawa), Maksymilian Maćkowiak, Paweł Janowski (60 Piotr Zachwyc).