Grali w II lidze i w III lidze w grupie mistrzowskiej

Fragment spotkania w Stężycy
Fragment spotkania w Stężycy Radunia Stężyca Facebook
Rozegrano w środę spotkania 22. kolejki gier w III lidze w grupie mistrzowskiej. W II lidze odbyły się dwa spotkania zaległe.

Lider tabeli III ligi Radunia Stężyca pokonała rezerwy ekstraklasowej Pogoni Szczecin 2:0. Gospodarze szybko rozstrzygnęli spotkanie na swoją korzyść po bramkach Przemysława Szura w 4. minucie i Pawła Wojowskiego w 14.

Elana Toruń uległa zespołowi KP Starogard Gdański 0:1. Jedyną bramkę dla podopiecznych Pawła Budziwojskiego strzelił znany na boiskach pomorskich Robert Wesołowski w 68. minucie spotkania. W Szczecinie Świt Skolwin z Bałtykiem Gdynia wygrał 4:1. Na bramkę gości Mateusza Gułajskiego w 8. minucie odpowiedzieli Adam Ładziak (57, 75, 85 - wszystkie z karnych) i Adam Nagórski (61).

Do niespodzianki doszło w Środzie Wielkopolskiej. Polonia uległa GKS Przodkowo 0:1. Samobójczy gol Przemysława Frąckowiaka (32).

W II lidze w zaległych meczach: Stal Rzeszów uległa wysoko Pogoni Siedlce 1:5. Aż cztery gole zdobył dla gości Maciej Górski (27, 55, 70, 85). Gola dołożył Marcin Kozłowski II (77), a odpowiedział Rafał Maciejewski (56). Motor Lublin - Skra Częstochowa 0:0.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia