Gryf Słupsk przegrał z Gromem Nowy Staw w Pucharze Polski (zdjęcia)

Łukasz Capar
Gryf Słupsk przegrał z Gromem Nowy Staw w Pucharze Polski (zdjęcia) Łukasz Capar
W 1/8 Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim Gryf Słupsk przegrał na własnym stadionie z Gromem Nowy Staw 2:5 i odpadli z dalszej rywalizacji.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście którzy wyszli na prowadzenie już w 11 minucie. Gryfici w 31 minucie wyrównali a już chwile później za sprawą gola Ravenki Gryf wyszedł na prowadzenie 2:1.

Po przerwie do głosu jednak doszli przyjezdni, którzy strzelili 4 kolejne bramki. Gryf nie potrafił pozbierać się w drugiej części gry i przegrał ostatecznie 2:5.