II liga: Słupia Słupsk - Morski Sianów 28:19 (10:9)

Krzysztof Piotrkowski
W zaległym spotkaniu 3. kolejki II ligi, Słupia Słupsk pokonała zespół Morski Sianów 28:19. Do przerwy słupszczanki prowadziły 10:9.

W drugiej odsłonie ich przewaga nie podlegała dyskusji i powiększyła się na koniec do dziewięciu punktów.

Najwięcej bramek dla podopiecznych Szymona Kmiecia zdobyły Natalia Kmieć (11), Katarzyna Cieśla (5) oraz Marta Sobolewska (4).

W poprzednich meczach:

W Wejherowie Słupia wygrała z Tytanami 34:25 (13:14). Bramki dla słupszczanek zdobywały: Anna Ilska 7, Marta Sobolewska 5, Dominika Borowska 5, Katarzyna Cieśla 5, Natalia Zagdan 4, Natalia Kmieć 4, Dominika Gębusia 2, Julia Schulz 2.

Z Kusym w Szczecinie słupszczanki nieznacznie przegrały 28:29 (12:19). W drugiej połowie Słupia bardzo ambitnie "goniła" wynik, ale ostatecznie zwyciężyły szczecinianki. Bramki dla Słupi: Natalia Kmieć 9, Marta Sobolewska 8, Natalia Zagdan 5, Dominika Gębusia 3, Dominika Borowska 2, Julia Schulz 1.

W wyjazdowym spotkaniu z Drwęcą Lubicz słupszczanki zwyciężyły 28:19 (14:11). Bramki: Natalia Kmieć 9, Marta Sobolewska 8, Dominika Borowska 3, Natalia Zagdan 2, Karolina Rolbiecka 2, Katarzyna Cieśla 2, Martyna Sznytko 1, Julia Schulz 1.