Jantar Ustka w domowym meczu uległ darłowskiej Darłovii [ZDJĘCIA]

Piłkarze usteckiego Jantara wznowili treningi 7 lipca. Podopieczni trenera Dominika Kaczmarka szykują formę do rozgrywek w IV lidze pomorskiej edycji 2021/2022.

Treningi odbywają się cztery razy w tygodniu na boisku i w terenie. Obecnie zawodnicy z Ustki pracują nad kondycją i elementami technicznymi. W minioną sobotę jantarowcy zaliczyli pierwszy sparing. Grali na sztucznym boisku przy ul. Grunwaldzkiej w Ustce. Ich rywalem była Darłovia Darłowo (IV liga zachodniopomorska). Gospodarze nie sprostali darłowianom i w upalnych warunkach przegrali 0:2 (0:1). Obydwie bramki zdobył Daniel Wólkiewicz w 34. minucie z rzutu karnego i w 67. minucie.

Jantar: Rykowski, Dopierała, Budziński, Szałek, Piczak, Granosik, Oleszczuk, Niemkowicz, Miecznikowski, Stasiak, gracz testowany. Na zmiany weszli: Brzostowicz, trzech nowych zawodników testowanych, Wójcik, Skwierz.

Darłovia: Kotas, Rokicki, Lipiński, Sosiński, zawodnik testowany nr 1, Wólkiewicz, gracz testowany nr 2, Michalski, Fastyn, Dywan, Bazyli. Ponadto do grania wchodzili zmiennicy: Wyrosławski, Pać, piłkarz testowany nr 3, zawodnik testowany nr 4.
W tym tygodniu ustczanie mają w planach dwa sparingi.