Już w piątek finał Tatuażu Lata

Piotr Kawałek
W czasie piątkowej imprezy będzie można porozmawiać z fachowcami od tatuowania.
W czasie piątkowej imprezy będzie można porozmawiać z fachowcami od tatuowania. Fot.Łukasz Capar
Wręczenie nagród i spotkanie z finalistami konkursu na Tatuaż Lata 2010 odbędzie się w najbliższy piątek w nowym lokalu Hat Trick Pub w Słupsku.

Pierwsze miejsce w naszym wakacyjnym SMSs-owym plebiscycie zajął Piotr Słoniewski, który otrzymał od was 400 głosów. Drugie miejsce zajęła Justyna Podkasik, która może się pochwalić nietypowymi tatuażami, które przedstawiają słodycze (374 głosy). Trzecie miejsce przypadło Januszowi Janusowi (362 głosy). Do ostatniego dnia nie było wiadomo ,kto wygra, bo różnice pomiędzy pierwszą trójką były naprawdę niewielkie.

Nagrody dla zwycięzców to vouchery do profesjonalnego studia tatuażu Studio Sajgon Tattoo w Słupsku: pierwsze miejsce to tatuaż o wartości 500 zł, drugie miejsce tatuaż o wartości 300 zł i trzecie miejsce o wartości 200 zł.

W drugiej premiowanej kategorii - kobiet, które otrzymały największą liczbę głosów wygrała Justyna Podkasik (374 głosy). Drugie miejsce zajęła Wioletta Wolak (172 głosy). Trzecie miejsce (134 głosy) zdobyła Paulina Krzysztofiak. W tej kategorii nagrody ufundowało Studio Newagetattoo z Lęborka. Pierwsza Pani otrzyma makijaż permanentny brwi bądź kreski na powiece, druga sesję zdjęciową do portfolio z makijażem, trzecia otrzyma 25 proc. zniżki na dowolny tatuaż.

Finał plebiscytu odbędzie się w piątek, 27 sierpnia, w nowootwartym Hat Trick Pubie przy ul. Mochnackiego 1 w Słupsku. Początek o godzinie 20. Podczas wręczania nagród będzie można porozmawiać z tatuażystami i zwycięzcami konkursu. Wstęp wolny.