Koszykówka. Energa Laminopol Słupsk rozgromiła Maximus Gdynia 112:35

Grała młodzież Czarnych Słupsk
Grała młodzież Czarnych Słupsk CzarniToWy
Koszykówka. Młodzi zawodnicy Czarnych Słupsk z wysoką wygraną w Gdyni.

Energa Laminopol Słupsk 112 - 35 Maximus Gdynia

Słupska drużyna Energa Laminopol Słupsk odniosła niesamowite zwycięstwo w wyjazdowym meczu przeciwko drużynie Maximus Gdynia! Zawodnicy dali z siebie wszystko na parkiecie, pokazując determinację i zaangażowanie od pierwszej do ostatniej minuty. To była prawdziwa demonstracja siły i umiejętności!

Energa Adkonis przegrała 52:70 Maximus Gdynia

Młodzicy młodsi Energa Adkonis Słupsk grali z Maximusem w Gdyni. Od pierwszych minut meczu, obie drużyny bardzo zaangażowały się w mocną obronę i twarda walkę. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 20:18. Po przerwie mimo wielkich wysiłków słupszczan, zawodnicy z Maximusa zaczęli wykorzystywać swoją przewagę fizyczną i odskoczyli na dwucyfrową przewagę. Koszykarze Energi Adkonis walczyli, aby dogonić przeciwników, jednak gospodarze utrzymali bezpieczną przewagę do samego końca spotkania.