Koszykówka. Wielkie emocje w meczach młodych zawodników Czarnych Słupsk

OPRAC.:
Przemysław Wawryk
CzarniToWy

Wygrana U-17!

Energa Frages Słupsk odniosła imponujące zwycięstwo nad Trefl 1LO II Sopot z wynikiem 110-43. To był niezwykle emocjonujący mecz, pełen intensywnych akcji i niesamowitych zagrań. Determinacja i zaangażowanie zawodników sprawiły, że ten mecz był prawdziwą ucztą dla wszystkich kibiców.

Zacięty mecz U15

O wygranej w tym meczu zadecydowała dopiero końcówka. Zawodnicy Energi JS Przekładnie Słupsk stoczyli bardzo wyrównany pojedynek w Kwidzynie z miejscowym Basketem. Początek pierwszej i trzeciej kwarty należał do gospodarzy, którzy prowadzili wtedy dwucyfrową różnicą (23:9 w I kwarcie i 57:43 w III kwarcie). Słupscy zawodnicy jednak się nie poddawali i za każdym razem odrabiali straty. W wyniku dobrej gry w obronie, wychodzili na kilkupunktowe prowadzenie. W 18 minucie 39:34 i w 37 minucie 66:65. Jednak w samej końcówce gospodarze zachowali więcej sił i ostatecznie wygrali 80:73.

Przegrana U-14!

Zawodnicy z drużyny U-14 musieli uznać wyższość zespołu Młodych Lwów SP27 Gdańsk. Mecz zakończył się wynikiem 71:51 na korzyść gdańszczan. Mimo trudnego wyniku, zawodnikom nie zabrakło determinacji i i zaangażowania. Młode Lwy SP27 Gdańsk okazali się mocnym przeciwnikiem, ale właśnie takie wyzwania pomagają nam rozwijać się jako drużyna.

Przegrana U-13!

Energa Markos Słupsk przegrała z Uczniowskim Klubem Sportowym Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 65:89. Zawodnicy ze Słupska włożyli w ten mecz wiele wysiłku i zaangażowania. Każdy mecz to nie tylko konkurencja, ale także szansa na naukę, rozwijanie umiejętności i budowanie charakteru.