KS Gryf SMS Słupsk - Jantar Ustka 1:3 (zdjęcia)

W meczu towarzyskim rozegranym na sztucznym boisku przy ulicy Zielonej, grający w klasie okręgowej KS Gryf SMS Słupsk przegrał z IV-ligowym Jantarem Ustka 1:3 (0:2).

Goście objęli prowadzenie po precyzyjnie i pewnie wykonanym rzucie karnym (zagranie ręką) przez Michała Szałka (piłka odbijając się od słupka wpadła do siatki). W 26. minucie z dystansu strzelał Ilia Kozub, ale dobrze interweniował bramkarz Jantara. Na 2:0 podwyższył Mikołaj Szkutnik pięknym strzałem zza pola karnego, a piłka odbiła się jeszcze od słupka. W 40. minucie strzelał Szałek, ale dobrze spisał się słupski bramkarz. Po godzinie gry padła bramka kontaktowa po błędzie obrony gości i strzale Macieja Wanata. Wynik ustalił Igor Skwierz po płaskim strzale po ziemi wykorzystując błąd obrony słupskiej.

Bramki w tym spotkaniu zdobywali: 0:1 Michał Szałek (6-karny), 0:2 Mikołaj Szkutnik (33), 1:2 Maciej Wanat (60), 1:3 Igor Skwierz (88)

KS Gryf SMS: Kaniowski - Wólczyński, Pawlina, Gajke, Barszcz, Kowalik, Świdroń, W.Ciechański, Kozub, Maciej Wanat, N.Ciechański oraz Borkowski, Mondrzejewski, Jakubowski, Ostrowski, Szałatkiewicz, Pograniczny, Leszko, Kamiński.

Jantar: Raduszewski - Rymarz. Wonitowy, Szałek, Niemkowicz, J.Żebrowski, Szukiełowicz, Granosik, Szkutnik, Książkiewicz, Skwierz oraz Rykowski - M.Żebrowski, Legięć, Piczak.