Queen symfonicznie w Słupsku. Kup bilet!

  Queen symfonicznie w Słupsku. Kup bilet!

  Joanna Krężelewska

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Queen symfonicznie w Słupsku. Kup bilet!
  Queen symfonicznie w Słupsku. Zapraszamy!
  Queen symfonicznie w Słupsku. Kup bilet!
  Mamy doskonałą wiadomość dla fanów muzyki zespołu Queen. Zaplanowany na 15 kwietnia symfoniczny koncert przebojów tej legendarnej formacji odbędzie się o godzinie 15:30 w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica w Słupsku. Tego nie można przegapić! Oczywistym jest, że żaden wokalista na świecie nie jest w stanie zastąpić Freddiego Mercury’ego, ale... 21 chórzystów i świetny aktor mogą tego próbować. Koncert pod hasłem „Muzyka zespołu Queen symfonicznie” w wykonaniu Alla Vienna, chóru Vivid Singers i Mariusza Ostrowskiego to jedyny w swoim rodzaju projekt z pogranicza gatunków, łączący symfoniczne pierwiastki muzyki zespołu Queen z rockowym potencjałem orkiestry salonowej i majestatycznego chóru.

  W pierwszej, klasycznej części koncertu zabrzmią utwory zróżnicowane stylistycznie, w wybiórczy sposób odzwierciedlające dyskografię zespołu - od pierwszych płyt z lat siedemdziesiątych aż po utwór „Let Me Live” z płyty wydanej w 1995 roku. Będą to premierowe opracowania, stworzone specjalnie na tę okazję przez Jana Niedźwieckiego, lidera zespołu Alla Vienna, na co dzień kontrabasistę Filharmonii Łódzkiej. Wszystko to w towarzystwie nastrojowego światła i klasycznego nagłośnienia.

  Druga część koncertu będzie istnym show w stylu zespołu Queen. Największe hity grupy zabrzmią w rockowych aranżacjach: gitara basowa zamiast kontrabasu, dynamiczne nagłośnienie, kolorowe światła... A na deser, po „Bohemian Rapsody” (będzie to unikalnie na całym świecie wykonanie - cała rapsodia na żywo. Nawet podczas koncertów Queen część operowa odtwarzana była z taśmy), na scenie pojawi się sam… Freddie Mercury - w tej roli Mariusz Ostrowski, aktor Teatru im. S. Jaracza w Łodzi - i wykona utwory „We Will Rock You” oraz „We Are The Champions”.

  Bilety w cenach od 69 do 149 zł do nabycia w kasie biletowej Filharmonii Sinfonia Baltica (ul. Jana Pawła II 3), biurze ogłoszeń „Głosu Pomorza” (ul. H. Pobożnego 19) i na stronie www.kupbilecik.pl
  kup bilet na godz. 15.30
  kup bilet na godz. 19.00

  Czytaj treści premium w Głosie Pomorza Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Kultura - wideo

  GP24 PLUS POLECAMY

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

  12 Tenorów - wielka muzyczna gala

   Osobowość Roku 2017 - poznaj laureatów

  Osobowość Roku 2017 - poznaj laureatów

  Nasza Historia - prenumerata cyfrowa z książką w prezencie [SPRAWDŹ]

  Nasza Historia - prenumerata cyfrowa z książką w prezencie [SPRAWDŹ]

  Zdjęcia - kultura

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Narodowe Czytanie Wesela w Słupsku