Będzie gdzie poszaleć na Sylwestra

  Będzie gdzie poszaleć na Sylwestra

  Daniel Klusek daniel.klusek@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa.

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Choć do Sylwestra został jeszcze ponad miesiąc, słupskie restauracje prześcigają się w ofertach. Ta noc musi być wyjątkowa.
  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa.

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Ceny w lokalach są zróżnicowane, a będzie też można pobawić się niemal za darmo.

  Zabawy sylwestrowe zorganizują w Słupsku niemal wszystkie większe i mniejsze restauracje i kluby. Ceny w nich są zróżnicowane. Zależą głównie od menu, ilości alkoholu i atrakcji. Sprawdziliśmy ofertę tych największych.

  Zabawa w dvd

  Niewątpliwym hitem tego Sylwestra będzie możliwość wygrania odtwarzacza dvd. Sprzęt dla gości przygotowali właściciele trzech restauracji.

  W słupskim Adamku bawić się będzie 130 osób. Cena sylwestrowego szaleństwa to 190 złotych od osoby. W ofercie jest bogate menu i alkohol.

  - Zagra orkiestra, będzie też muzyka mechaniczna - mówi Andrzej Jakuczun, właściciel Adamka.

  - Przygotujemy też pokaz sztuki kulinarnej z płonącymi mięsami. W konkursach do wygrania będzie między innymi odtwarzacz dvd.

  Wesoło zapowiada się też zabawa w Metrze. Tam na parterze przy muzyce mechanicznej szaleć będzie 65 osób (550 zł od pary), na górze orkiestra zadba o dobry nastrój aż 140 osób (600 zł od pary).

  Tańce latynoamerykańskie zatańczy i nauczy tańczyć grupa Diana z Gdańska, będzie też taniec z elementami erotycznymi w wykonaniu grupy Romanticus.

  Na powitanie każdy gość dostanie drinka "koktajl 2008". Potem będą konkursy, szczęśliwcy opuszczą zabawę z dvd.

  - Goście rezerwują miejsca od połowy miesiąca, ale mamy jeszcze sporo miejsc. Niektórzy zapisali się już, wychodząc z poprzedniego Sylwestra - mówi Katarzyna Bogusz, właścicielka Metra.

  W restauracji Staromiejskiej zagra Silver Band. Przy orkiestrze bawić się będzie 130 osób. Za szaleństwo trzeba zapłacić 520 zł od pary. Będzie powitalny koktajl, bogate menu, bufet sałatkowy i alkohol. - Podczas balu wybierzemy króla i królową. Dla nich szykujemy nagrody - odtwarzacze dvd - zapowiada Bożena Hołowienko, właścicielka restauracji Staromiejska.

  Rezerwacje

  Rezerwacje


  > Adamek - tel. 059 842 63 10,
  > Metro - tel. 059 842 25 83,
  > Dolina Charlotty - 059 847 29 80,
  > Jasminum - 0 602 184 004,
  > Staromiejska - 0 607 052 607,
  > Filharmonia - 059 842 63 38.  Taniej, drożej i w promocji

  Drożej, bo 780 złotych od pary kosztuje sylwestrowa zabawa w Dolinie Charlotty w Strzelinku. Tam Nowy Rok przywita 300 osób. Będzie staropolskie jadło, didżej, wodzirej, konkursy, a o północy także sztuczne ognie.

  Bożena Hołowienko organizuje również bal na 200 osób w kasynie policyjnym. Tu jest taniej, bo 300 zł od pary. W tej cenie gorące i zimne posiłki i muzyka mechaniczna puszczana przez didżeja.

  - Zainteresowanie zabawami w obu miejscach jest już spore, chociaż mamy jeszcze wolne miejsca - mówi Bożena Hołowienko.

  - Odradzam czekanie z rezerwacją do ostatniej chwili, bo teraz można sobie wybrać lepsze miejsca.

  W restauracji Franciszkańskiej Nowy Rok powita 70 osób. Za 490 złotych od pary będą one mogły liczyć na bogate menu z alkoholem, orkiestrę z wodzirejem i konkursy z nagrodami.

  Do końca miesiąca w promocyjnej cenie 550 zł od pary można rezerwować miejsca w restauracji Jasminum. Od 1 grudnia zaproszenia będą już kosztowały 600 zł od pary. Sto osób powita tam Nowy Rok podczas zabawy z zespołem muzycznym. Obok bogatego menu będą konkursy, być może również pokaz fajerwerków lub ognistej ekwilibrystyki.

  Z operetką lub pod gwiazdami

  Ci, którzy wolą bawić się na świeżym powietrzu, o godz. 23 mogą przyjść na plac Zwycięstwa. Przez dwie godziny będzie tam można tańczyć przy muzyce, a o północy podziwiać pokaz sztucznych ogni.

  Sylwestrowy wieczór spędzić można też w filharmonii. Tam podczas gali operetkowo-musicalowej zaśpiewają poznańscy artyści: Magdalena Tunkiewicz (sopran) i Paweł Wolski (tenor).

  Zagrają słupscy filharmonicy pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza. Początek o godz. 20. Bilety na dwugodzinne show kosztują 80 złotych. Kupić je można w kasie filharmonii.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 poleca

  Laur Piękna 2017 – czekamy na zgłoszenia kosmetyczek, fryzjerów i trenerów fitness

  Laur Piękna 2017 – czekamy na zgłoszenia kosmetyczek, fryzjerów i trenerów fitness

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w Koszalinie! Kup bilet!

  Varius Manx & Kasia Stankiewicz w Koszalinie! Kup bilet!

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Światłowodowa rewolucja (materiał informacyjny)

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]

  Planujesz ferie? Sprawdź warunki na stokach [kamery na żywo]