Będzie gdzie poszaleć na Sylwestra

  Będzie gdzie poszaleć na Sylwestra

  Daniel Klusek daniel.klusek@gp24.pl

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa.

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Choć do Sylwestra został jeszcze ponad miesiąc, słupskie restauracje prześcigają się w ofertach. Ta noc musi być wyjątkowa.
  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa.

  Tak rok temu witaliśmy Nowy Rok na słupskim placu Zwycięstwa. ©Fot. Krzysztof Tomasik

  Ceny w lokalach są zróżnicowane, a będzie też można pobawić się niemal za darmo.

  Zabawy sylwestrowe zorganizują w Słupsku niemal wszystkie większe i mniejsze restauracje i kluby. Ceny w nich są zróżnicowane. Zależą głównie od menu, ilości alkoholu i atrakcji. Sprawdziliśmy ofertę tych największych.

  Zabawa w dvd

  Niewątpliwym hitem tego Sylwestra będzie możliwość wygrania odtwarzacza dvd. Sprzęt dla gości przygotowali właściciele trzech restauracji.

  W słupskim Adamku bawić się będzie 130 osób. Cena sylwestrowego szaleństwa to 190 złotych od osoby. W ofercie jest bogate menu i alkohol.

  - Zagra orkiestra, będzie też muzyka mechaniczna - mówi Andrzej Jakuczun, właściciel Adamka.

  - Przygotujemy też pokaz sztuki kulinarnej z płonącymi mięsami. W konkursach do wygrania będzie między innymi odtwarzacz dvd.

  Wesoło zapowiada się też zabawa w Metrze. Tam na parterze przy muzyce mechanicznej szaleć będzie 65 osób (550 zł od pary), na górze orkiestra zadba o dobry nastrój aż 140 osób (600 zł od pary).

  Tańce latynoamerykańskie zatańczy i nauczy tańczyć grupa Diana z Gdańska, będzie też taniec z elementami erotycznymi w wykonaniu grupy Romanticus.

  Na powitanie każdy gość dostanie drinka "koktajl 2008". Potem będą konkursy, szczęśliwcy opuszczą zabawę z dvd.

  - Goście rezerwują miejsca od połowy miesiąca, ale mamy jeszcze sporo miejsc. Niektórzy zapisali się już, wychodząc z poprzedniego Sylwestra - mówi Katarzyna Bogusz, właścicielka Metra.

  W restauracji Staromiejskiej zagra Silver Band. Przy orkiestrze bawić się będzie 130 osób. Za szaleństwo trzeba zapłacić 520 zł od pary. Będzie powitalny koktajl, bogate menu, bufet sałatkowy i alkohol. - Podczas balu wybierzemy króla i królową. Dla nich szykujemy nagrody - odtwarzacze dvd - zapowiada Bożena Hołowienko, właścicielka restauracji Staromiejska.

  Rezerwacje

  Rezerwacje


  > Adamek - tel. 059 842 63 10,
  > Metro - tel. 059 842 25 83,
  > Dolina Charlotty - 059 847 29 80,
  > Jasminum - 0 602 184 004,
  > Staromiejska - 0 607 052 607,
  > Filharmonia - 059 842 63 38.  Taniej, drożej i w promocji

  Drożej, bo 780 złotych od pary kosztuje sylwestrowa zabawa w Dolinie Charlotty w Strzelinku. Tam Nowy Rok przywita 300 osób. Będzie staropolskie jadło, didżej, wodzirej, konkursy, a o północy także sztuczne ognie.

  Bożena Hołowienko organizuje również bal na 200 osób w kasynie policyjnym. Tu jest taniej, bo 300 zł od pary. W tej cenie gorące i zimne posiłki i muzyka mechaniczna puszczana przez didżeja.

  - Zainteresowanie zabawami w obu miejscach jest już spore, chociaż mamy jeszcze wolne miejsca - mówi Bożena Hołowienko.

  - Odradzam czekanie z rezerwacją do ostatniej chwili, bo teraz można sobie wybrać lepsze miejsca.

  W restauracji Franciszkańskiej Nowy Rok powita 70 osób. Za 490 złotych od pary będą one mogły liczyć na bogate menu z alkoholem, orkiestrę z wodzirejem i konkursy z nagrodami.

  Do końca miesiąca w promocyjnej cenie 550 zł od pary można rezerwować miejsca w restauracji Jasminum. Od 1 grudnia zaproszenia będą już kosztowały 600 zł od pary. Sto osób powita tam Nowy Rok podczas zabawy z zespołem muzycznym. Obok bogatego menu będą konkursy, być może również pokaz fajerwerków lub ognistej ekwilibrystyki.

  Z operetką lub pod gwiazdami

  Ci, którzy wolą bawić się na świeżym powietrzu, o godz. 23 mogą przyjść na plac Zwycięstwa. Przez dwie godziny będzie tam można tańczyć przy muzyce, a o północy podziwiać pokaz sztucznych ogni.

  Sylwestrowy wieczór spędzić można też w filharmonii. Tam podczas gali operetkowo-musicalowej zaśpiewają poznańscy artyści: Magdalena Tunkiewicz (sopran) i Paweł Wolski (tenor).

  Zagrają słupscy filharmonicy pod dyrekcją Bohdana Jarmołowicza. Początek o godz. 20. Bilety na dwugodzinne show kosztują 80 złotych. Kupić je można w kasie filharmonii.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GP24 poleca

  „Maluch na okładkę Głosu Miastka i Bytowa” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Miastka i Bytowa” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Słupska” Zobacz kandydatów!

  „Maluch na okładkę Głosu Słupska” Zobacz kandydatów!

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.gp24.pl!

  Rzetelnie, prawdziwie, mobilnie. Poznaj plus.gp24.pl!