Karoseria specjalnie dla kobiet

  Karoseria specjalnie dla kobiet

  Mariusz Rodziewicz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Fabia z ornamentem o nazwie „Storczyk”.

  Fabia z ornamentem o nazwie „Storczyk”.

  Kobiety, które zamierzają kupić samochód najczęściej nie interesują się tym, jakie auto ma osiągi, czy ile spala paliwa.
  Fabia z ornamentem o nazwie „Storczyk”.

  Fabia z ornamentem o nazwie „Storczyk”.

  Dla nich najważniejszy jest wygląd.

  Dlatego też firmy prześcigają się w pomysłach, jak przekonać do siebie żeńską część kierowców.

  Na niecodzienną akcję zdecydowała się škoda. Zdaniem fachowców tej firmy o sukcesie auta wśród kobiet decydują dodatki. Postanowili więc zaproponować kobietom specjalny wygląd karoserii fabii, która ozdabiana jest różnego rodzaju kolorowymi ornamentami w stylu marki Monnari.

  Specjaliści od designu zapraszają więc do samochodowej przymierzalni. Można wybierać spośród dziesięciu zaprojektowanych motywów roślinnych i abstrakcyjnych: Surfinie, Storczyk, Owale, Krzew, Styl, Pasja, Lilie, Koronka, Rajski Kwiat, Kwiat Monnari.

  Każdy z nich można dobrać w kolorystyce pasującej do kilku z trzynastu dostępnych kolorów karoserii, uzyskując w sumie 351 możliwych do uzyskania wzorów. W dodatku wybrane kolory można wzbogacić o biały dach, uzyskując kolejne warianty kolorystyczne.

  Ile to kosztuje?

  Ile to kosztuje?


  Okleiny oferowane są w cenach od 450 do 999 złotych i objęte są dwuletnią gwarancją. Promocja rozpoczęła się 10 września i trwa do wyczerpania zapasu oklein.  Stworzenie linii fabia Monnari to rozwinięcie pomysłu projektantów na najnowszy, dynamiczny model tej marki.

  Ponadczasową linię nadwozia rysowano na deskach projektowych w dużej mierze z myślą o upodobaniach kobiet i młodych ludzi. Nowy model trafił na rynek w maju tego roku.

  Sportowy styl samochodu i jego energię podkreślają charakterystyczne przetłoczenia, nowoczesny kształt okien, czarne słupki A i B oraz zdecydowana linia boczna przechodząca od zachodzących na boki reflektorów przednich, aż do oryginalnie wyprofilowanych wciętych świateł tylnych.

  Dynamiczny i charakterystyczny przód samochodu jednoznacznie wskazuje, że mamy do czynienia z modelem z rodziny škody.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY