Nowości Renault: Koleos z napędem na cztery koła

  Nowości Renault: Koleos z napędem na cztery koła

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Najnowszy renault koleos już w lipcu pojawi się w polskich salonach samochodowych.

  Najnowszy renault koleos już w lipcu pojawi się w polskich salonach samochodowych.

  Już w lipcu na polskim rynku pojawi się pierwszy crossover renault o nazwie koleos.
  Najnowszy renault koleos już w lipcu pojawi się w polskich salonach samochodowych.

  Najnowszy renault koleos już w lipcu pojawi się w polskich salonach samochodowych.  Jak zapewniają producenci został stworzony z myślą o terenowych wycieczkach.

  Jest łatwy w obsłudze, komfortowy i z łatwością porusza się w terenie. Linia nadwozia zwraca uwagę połączeniem elementów typowych dla estetyki samochodów 4x4 z dynamicznym profilem hatchbacka.
  Zwarta budowa nadwozia oraz intuicyjna obsługa urządzeń pokładowych sprawiają, że eksploatacja i poznanie samochodu są szybkie i łatwe dla wszelkich grup kierowców.

  Renault koleos jest komfortowy jak klasyczny samochód osobowy, a przy tym cechuje się ilością miejsca godną kompaktowego vana.
  W przeciwieństwie do samochodów przeznaczonych głównie do jazdy w terenie jest wyposażony w wiele ciekawych elementów, które podnoszą komfort jazdy. Wśród nich są m.in. karta hands free, wspomaganie parkowania przodem i tyłem, system nawigacji satelitarnej z systemem rozpoznawania głosu i telefonicznym zestawem głośno mówiącym Bluetooth, dwustrefowa klimatyzacja automatyczna.

  Koleos jest również praktyczny. Ma dwuczęściową tylną klapę, automatycznie składane tylne siedzenia, a także schowki o łącznej pojemności 70 litrów.
  Ten uniwersalny samochód łatwo się prowadzi. Koleos porusza się równie sprawnie w mieście, na drogach i autostradach, jak i w terenie, dzięki układowi jezdnemu z napędem na cztery koła. Wybór trybu pracy 4x2 lub 4x4 odbywa się automatycznie za pomocą systemu "All mode 4x4-i" wprowadzonego przez Nissana w nowym modelu X-Trail. Możliwe jest również ręczne włączenie przeniesienia napędu na dwa lub cztery koła.

  W ofercie silników znalazły się jednostki wysokoprężne o mocy 150- i 173 KM oraz silnik benzynowy 2.5 l o mocy 171 KM, więc Renault Koleos jest przygotowany na wszelkiego rodzaju wyprawy. Skrzynie biegów, zarówno mechaniczne jak i automatyczne, posiadają 6 przełożeń.

  (mro, gs24.pl)
  (Na podstawie materiałów Renault)

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY