Dacia Sandero

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Dacia Sandero
  Dacia kontynuuje proces poszerzania swojej oferty. Wprowadza Sandero, dużego 5-drzwiowego hatchbacka.
  Dacia Sandero
  Produkowany w rumuńskich zakładach w Pitesti, Sandero posiada wszystkie najważniejsze zalety samochodów marki Dacia: przestronne wnętrze, duży bagażnik i solidną konstrukcję.

  Korzystny stosunek

  Cena wersji podstawowej wynosi 28.500 złotych. Ponadto auto posiada 3-letnią gwarancję (lub do 100.000 km). Przy projektowaniu tego samochodu wykorzystano zasadę design to cost (kierowanie projektem odbywa się w zależności od ustalonych z góry kosztów projektu i wdrożenia do produkcji), jak również efekt carry over w celu optymalizacji jego niezawodności i kosztów własnych (poprzez wykorzystanie szeregu części z innych pojazdów grupy Renault).
  Posłużono się też projektowaniem komputerowym, eliminując konieczność budowy kosztownych prototypów. To wszystko pozwoliło zaoferować klientom pojazd o wyjątkowo korzystnym stosunku ceny do parametrów użytkowych.

  Linia jak fala

  Dacia Sandero to nowoczesne auto o atrakcyjnym designie, podkreślającym dynamikę i solidność. Przód wyróżnia się nowoczesnymi, wyrazistymi światłami. Zderzak i osłona chłodnicy doskonale wpisują się w linię nadwozia. Linia boku, przypominająca odwróconą falę, jest uwydatniona dzięki szerokim listwom bocznym (w zależności od wersji). Solidność i pewność to główne zalety wymieniane przez klientów biorących udział w testach.

  Dla osób, które chcą dodatkowo podkreślić linię Dacii Sandero, istnieje możliwość montażu zestawu SUV, składającego się z osłony przedniej i kratek na światłach przeciwmgłowych z przodu, pary spojlerów progowych oraz osłony tylnej, który nadaje modelowi zdecydowanie terenowy charakter.

  Eleganckie klamki

  Wnętrze cechuje się wysoką jakością i atrakcyjnym wykończeniem. Deska rozdzielcza jest nowoczesna i funkcjonalna. W zależności od wersji jej poszczególne elementy mogą być lakierowane na różne kolory i pokryte różnymi materiałami. Do nowoczesnego wyglądu kabiny przyczynia się również stylistyka paneli drzwiowych wyposażonych w eleganckie klamki i listwy dekoracyjne (w zależności od wersji). Bardzo wiele uwagi poświęcono też ergonomii przełączników i czytelności informacji wyświetlanych na tablicy rozdzielczej.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY

  RAPORTY