Od redaktora. Pendolino jednak u nas

Od redaktora. Pendolino jednak u nas

Grzegorz Hilarecki

Aktualizacja:

Głos Pomorza

Grzegorz Hilarecki - redaktor "Głosu Pomorza".

Grzegorz Hilarecki - redaktor "Głosu Pomorza". ©Łukasz Capar

Dobrą wiadomością jest to, że Pendolino od końca kwietnia będzie jeździło przez Słupsk (szczegóły na stronie 3 wydania "Głosu Pomorza"). Z tym, że jest to wiadomość dla tych bogatszych, których nie odstraszają bilety w szybkich pociągach. Ale pomarzyć o jeździe takim nowoczesnym pociągiem można, tym bardziej że będzie kończył bieg aż w Krakowie.
Grzegorz Hilarecki - redaktor "Głosu Pomorza".

Grzegorz Hilarecki - redaktor "Głosu Pomorza". ©Łukasz Capar

Słupski PiS zapewnia, że będą pieniądze dla samorządu na program 500 plus w Słupsku (czytaj na stronie 4 papierowego wydania "Głosu"), to wyraźna kontra do tego, co wcześniej zapowiadał prezydent Biedroń. Wkrótce sprawdzimy to w praktyce.

Zobacz także: Z Krakowa do Kołobrzegu. Pendolino zatrzyma się w Słupsku

W tej, jeśli chodzi o finanse w mieście, nie zmienia się to, że żyjemy na kredyt. Zamieniając jedne zobowiązania na drugie, i to droższe (czytaj na stronie 8 "Głosu Pomorza"). Czyli zamieniamy długi na droższe, by jeszcze bardziej się zadłużyć. Niestety, ktoś w końcu będzie musiał spłacić długi zaciągnięte przez Macieja Kobylińskiego. Niezmiennie będą to słupszczanie.

Chcesz zobaczyć o czym piszemy w najnowszym "Głosie"? Kliknij i pobierz e-wydanie Głosu Pomorza.


Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze (4)

Wszystkie komentarze (4) forum.gp24.pl

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

GP24 poleca

Wideo