Piłka nożna. Porażka Pomorza w Policach

(fen)
Pomorze niestety przegrało mecz.
Pomorze niestety przegrało mecz. archiwum
W drugiej kolejce Bałtyckiej III ligi piłkarze Chemika Police podejmowali Pomorze Potęgowo, lidera po pierwszej serii. Policzanie wygrali 2:0 (0:0). Bramki zdobyli Krzysztof Filipowicz w 60. minucie i Paweł Krawiec w 89. minucie.

Potęgowski zespół grał w składzie: Kotłowski, Biergiel (60 Roeske), Bukowski - ż.k., Kleser, Iwański, Damian Mikołajczyk, Solczak (75 Mariusz Mikołajczyk), Pietrzyk, Świdziński (60 Kwaśnik), Pytlak (70 Kłos), Patyk.

W innych meczach środowych zanotowano wyniki: Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 1:3, Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1.