Poltarex Pogoń Lębork pokonał Odrę Miękinia 3:0

(fen)
Wygrana dla Lęborka w tenisa stołowego
Poltarex Pogoń Lębork wygrał mecz z Odrą Miękinia 3:0. Dla gospodarzy było to czwarte zwycięstwo w sezonie.

- Występowaliśmy w roli faworyta i zainkasowaliśmy zasłużenie trzy punkty - ocenił Wojciech Potrykus, prezes sekcji tenisa stołowego lęborskiego klubu.

- Utrzymamy się, jeśli wygramy wszystkie mecze 3:0 lub 3:1, a Alfa wszystkie przegra w takich rozmiarach. Do końca pozostały trzy kolejki.

Zapis gier: 1:0 - Patryk Chojnowski - Jakub Dorociński 3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:8); 2:0 - Jakub Perek - Piotr Chodorski 3:2 (11:8, 7:11, 11:6, 2:11, 11:9); 3:0 - Marek Prądzinski - Zhen Meng 3:1 (11:7, 11:7, 10:12, 11:6).

Rezultaty meczów w 14. kolejce: Alfa - Ostródzianka 0:3, ZKS - Odra 3:1, Gorzovia - Silesia 3:2, Bogoria - AZS Politechnika 3:1. Wyniki spotkań w 15. serii: AZS Politechnika - Alfa 3:2, Olimpia Unia - Gorzovia 1:3, Ostródzianka - Bogoria Grodzisk Mazowiecki 3:1.

10. Odra Miękinia 15 2 8-45

Legenda: M - liczba meczów, P - punkty zdobyte, SZ - sety zdobyte, SS - sety stracone.