Dziewczyna z Pomorza została miss Polski (wideo)

  Dziewczyna z Pomorza została miss Polski (wideo)

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Klaudia Ungerman z Łobza to najpiękniejsza Polka. W nocy wygrała wybory Miss Polski. Trzecią wicemiss została Weronika Bronowicka z Polic.
  Klaudia Ungerman z Łobza wygrała konkurs Miss Polski. Będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss World.

  Klaudia Ungerman z Łobza wygrała konkurs Miss Polski. Będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss World.

  Finał wyborów Miss Polski odbyły się wczoraj wieczorem. Jury wybierało najpiękniejszą spośród 28 dziewcząt. Nasze województwo reprezentowało pięć dziewcząt: Weronika Bronowicka z Polic, Anna Felikowska ze Szczecina, Karolina Korczak z Kamienia Pomorskiego, Aleksandra Prochera z Maszewa i Klaudia Ungerman z Łobza.

  Do ścisłego finału (10 dziewcząt) dostała się Weronika Bronowicka i Klaudia Ungerman.

  Weronika została trzecią wicemiss, a koronę najpiękniejszej Polki założyła Klaudia Ungerman.

  Klaudia - finalistka Miss Polski 2008  Klaudia pochodzi z Łobza.
  Ma 20 lat. Jej wymiary to 86-63-90. Wzrost - 178. Studiuje zarządzenie na Uniwersytecie Szczecińskim. Zna niemiecki. Chciałaby pojechać do Chorwacji. Odpoczywa podczas kąpieli. Jej ambicją życiową jest skończenie studiów i realizacja planów. Chciałaby spotkać się z aktorką Anną Muchą. Drażni ją nieszczerość. Lubi zupę grzybową. Gra w siatkówkę.

  Weronika Bronowicka pochodzi z Olsztyna. Ma 18 lat. Mieszka w Policach. Ma 182 cm wzrostu. Wymiary 86-65-90. W tym roku zdawała maturę w liceum w Policach. Gra w siatkówkę. Zna angielski. Odpoczywa przy czytaniu książek. Rodzina jest dla niej największą wartością.

  Obie dziewczyny brały udział w konkursie Miss Pomorza Zachodniego, który był eliminacjami do konkursu Miss Polski i odbywał się pod patronatem "Głosu". Weronika została wtedy miss, a Klaudia pierwszą wicemiss.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Pirat z Karaibów

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo