Pirat zatrzymany na lotnisku

  Pirat zatrzymany na lotnisku

  Fot. stock/archiwum

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Pirat zatrzymany na lotnisku

  ©Fot. stock/archiwum

  Policjanci z komendy wojewódzkiej w Gdańsku wczoraj w nocy zatrzymali 23-letniego mieszkańca Żukowa (pomorskie). Policjanci czekali na niego na lotnisku kiedy wracał z wakacji.
  Pirat zatrzymany na lotnisku

  ©Fot. stock/archiwum

  Mężczyzna oferował na stronach internetowych dużą kolekcję popularnych filmów, które były nielegalnie skopiowane. 23-latek za niewielką opłatą umożliwiał ściągnięcie tych najnowszych produkcji.

  Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą komendy wojewódzkiej w Gdańsku znaleźli stronę internetową, na której za opłatą były rozpowszechniane nielegalnie skopiowane filmy. Właściciel strony oferował 3600 tytułów.

  Pod koniec lipca funkcjonariusze przeszukali mieszkanie 23-latka i zabezpieczyli 2 komputery oraz płyty CDR i DVD-R ze zwielokrotnionym najnowszym repertuarem filmowym. Ponadto zablokowano jego stronę internetową.

  Policjanci zatrzymali mieszkańca Żukowa wczoraj ok. godz.: 23.00. Czekali na niego na lotnisku. Mężczyzna wracał z letniego wypoczynku. Był kompletnie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy.

  Zabezpieczone przedmioty zostaną przekazane biegłemu. Młody mieszkaniec Żukowa trafił do policyjnego aresztu.

  Za nielegalne rozpowszechnianie filmów grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. Jeśli proceder był stałym źródłem dochodu sprawcy kara wzrasta do lat 5.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo