Znajdź dobrego mundurowego

  Znajdź dobrego mundurowego

  Fot. internet/archiwum

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Znajdź dobrego mundurowego

  ©Fot. internet/archiwum

  Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia ogłasza konkurs pod nazwą "Policjant, który mi pomógł".
  Znajdź dobrego mundurowego

  ©Fot. internet/archiwum

  Idea przedsięwzięcia ma na celu promowanie postaw i umiejętności policjantów służących ochronie osób dotkniętych przemocą w rodzinie.

  Finał konkursu i uroczyste wyróżnienie laureatów nagrodą komendanta głównego Policji odbędzie się 20 listopada br. Zgłoszenia od osób indywidualnych, organizacji i instytucji będą przyjmowane od 10 sierpnia do 10 października 2008 r. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.niebieskalinia.pl/konkurs www.niebieskalinia.pl/konkurs.

  Propozycje kandydatów do wyróżnienia można również przesyłać pocztą na adres: Pogotowie "Niebieska Linia", ul. Korotyńskiego 13, 02-121 Warszawa.
  Kandydatów do nagrody wyłoni kapituła złożona z zespołu Pogotowia "Niebieska Linia", a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 października.

  Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń do konkursu wśród osób zgłaszających kandydatów do konkursu rozlosowanych zostanie 10 nagród książkowych z zakresu problematyki związanej z psychologią i przemocą w rodzinie.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (2)

  kom.Tarkin

  kom.Tarkin

  Wszystkie komentarze (2) forum.gp24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo