Przegrana Hitu Kobylnica w gdańskim sparingu

res
Wykorzystując przerwę w rozrywkach II ligi pań, Eko Energy Hit Kobylnica rozegrał mecz sparingowy w Gdańsku z tamtejszym AZS Uniwersytetem Gdańskim. Spotkanie zakończyło się minimalną przegraną  Eko Energy Hitu 69:73.
Wykorzystując przerwę w rozrywkach II ligi pań, Eko Energy Hit Kobylnica rozegrał mecz sparingowy w Gdańsku z tamtejszym AZS Uniwersytetem Gdańskim. Spotkanie zakończyło się minimalną przegraną Eko Energy Hitu 69:73. archiwum

O takim rozstrzygnięciu zadecydowała końcówka starcia.

W spotkaniu bardzo dobrze zaprezentowały się wysokie Eko Energy Hitu Olga Niezgoda - 28 punktów i Marta Jóźwiak -11 punktów i 12 zbiórek, w tym aż 7 z tablicy przeciwnika. Kobylniczanki wykorzystały dobra grę pod koszem, słabiej za to trafiały z dystansu. W całym spotkaniu udało się to tylko raz.

W najbliższą niedzielę kobylniczanki zagrają pierwszy mecz we własnej hali w II lidze. Zmierzą się z Kusym Szczecin. Starcie rozpocznie się w niedzielę o godz. 15 w hali sportowej Zespołu Szkół Samorządowych przy ul. Głównej w Kobylnicy. Po porażce na inaugurację w Bydgoszczy z tamtejszym Artego, jednym z faworytów zmagań, zawodniczki Roberta Pietrasia teraz muszą wygrać.

AZS Gdańsk- Eko Energy Hit Kobylnica 73:69 (20:15, 17:20, 23:15, 13:19)

Punkty dla Eko Energy Hitu Kobylnica: Olga Niezgoda - 28 (1x3), Marta Jóźwiak - 11, Luiza Staciwa - 10, Katarzyna Hrywna - 6, Katarzyna Klimowska - 4, Aleksandra Jagodzińska - 4, Patrycja Klomfas - 4, Ilona Płaczkiewicz - 2, Monika Królik - 0, Weronika Królik - 0.