Poznaj historię kotki Zuzi. Od razu ją pokochasz

  Poznaj historię kotki Zuzi. Od razu ją pokochasz

  red.

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  21.01 2016 r. pod opiekę Stowarzyszenie na rzecz zwierząt "Psy Na Wokandzie" w Słupsku trafiła około 7-8 letnia koteczka Zuzia o zjawiskowej urodzie !! Niestety, jak to często bywa nie wszystko układa się pomyślnie.
  Kotka Zuzia.

  Kotka Zuzia.

  U Zuzi zdiagnozowano kocią przypadłość, jaką jest przewlekła niewydolność nerek !! Jest to niestety duży problem, potencjalni właściciele adopcyjni takiego kociaka spadają do liczby zerowej. Znalezienie odpowiedzialnego oraz świadomego opiekuna, który podoła zapotrzebowaniom Zuzi jest nikłe :(

  Nie może jednak ona do końca życie być bezdomnym zwierzęciem. Nie pozwólmy odejść jej za tęczowy most nie zaznając ludzkiej dobroci oraz miłości. Koteczka w chwili trafienia pod naszą opiekę miała uszkodzony ogonek, przeszła amputację końcówki ogonka, jednak w niczym jej to nie przeszkadza. Sierść pomalutku zarasta barwną kitę Zuzi, będzie jedynie ona troszkę krótsza.
  Zuzia miała także chore uszy, na pewno nikt o nią od dłuższego czasu nie dbał :( Podejrzewamy, że znalazła się na ulicy przez swoją chorobę, ponieważ jest to typowy kotek domowy. Lgnie do kontaktu z ludźmi, uwielbia pieszczoty i przesiadywanie na kolanach opiekuna. Wzorowo korzysta z kuwety i bez problemu dogaduję się z innymi mruczkami. Jest to bardzo specyficzna kotka, której nie da się nie zauważyć. Zuzia spędziła bardo duży okres czasu w klinice weterynaryjnej jak i często do niej powraca na rutynowe badania. Niestety w ostatnich dniach miała małe załamanie zdrowotne. Źle się poczuła, a jej wyniki się pogorszyły. Udało się jednak unormować stan kotki, która czuję się już bardzo dobrze.

  Nie ukrywamy, że przyjmowane przez nią leki oraz badania, nie są dla nas małym wydatkiem :( Jesteśmy Stowarzyszeniem utrzymującym się w własnych dochodów, jedynie czasami może liczyć na wsparcie naszych przyjaciół ! Z całego serduszka pragniemy Was prosić o kochającego człowieka dla Zuzi bądź wsparcie w jej utrzymaniu. Koteczka stale musi być na specjalistycznej diecie, może jedynie spożywać karmę RENAL-niestety nie należy ona do najtańszych. Dochodzą do tego także kapsułki wspomagające jak i wizyty u weterynarza. Pragniemy wierzyć, że wspólnymi siłami uda się pomóc tej kociej biedzie !!!

  Wszelkich informacji na temat Zuzi chętnie udzielimy telefonicznie bądź osobiście. Kotka przeszła zabieg sterylizacji, została odrobaczona oraz odpchlona. Przebywa pod stałą opieką weterynarza. Jeżeli jesteś człowiekiem z wielkim serce i nie boisz się podjąć opieki nad tak wspaniałym kotem skontaktuj się z Nami !! Zuzia tylko czeka, aby Ciebie poznać i zawładnąć Twoim serduchem już na zawszę ! <3 UDOWODNIJMY, ŻE CHOROBA TO NIE WYROK NA BEZDOMNOŚĆ !

  Tel: 516 378 365

  E-mail: Psynawokandzie@onet.pl

  Zapraszamy także na naszą stronę na portalu Facebook, aby na bieżąco śledzić losy Zuzy.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GP24 poleca

  Wideo