Słupscy dziennikarze zajęli 13 miejsce na Mistrzostwach Dziennikarzy w koszykówce

(res)
Fot: Stock
Reprezentacja dziennikarzy ze Słupska zajęła trzynastą pozycję w 42. Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Koszykówce. Zawody odbyły się w Zakopanem.

Słupszczanie w pierwszym meczu grupowym pokonali Warszawę 36:35. W kolejnych przegrali z Wrocławiem 24:28 i z Krakowem 31:58.

W spotkaniu o trzynaste miejsce mistrzostw słupszczanie pokonali Życie Warszawy 2.0 31:30. To postęp w porównaniu z ubiegłym rokiem, gdy zespół znad morza zajął piętnaste miejsce. I wtedy, i teraz walczyło 19 drużyn.

Mistrzem, po raz dziewiąty z rzędu, zostało Życie Warszawy. Na podium tegorocznej edycji, obok zespołu mistrza, stanęły również drużyny: Gdańska i Katowic.