Griffonsi przegrali czwarty mecz

Griffonsi (stroje czarno-zielone) doznali czwartej porażki i było to z olsztyńskimi akademikami. Słupsk jest ostatni w tabeli. Krzysztof Piotrkowski
Na słupskim stadionie 650-lecia w Słupsku odbył się mecz II ligi futbolu amerykańskiego.

Atutu własnego boiska nie potrafił wykorzystać zespół Griffons Słupsk, który musiał uznać wyższość bardziej doświadczonej i ogranej ekipie AZS Olsztyn Lakers. Końcowy wynik to 8:20.

W poszczególnych kwartach było 0:7, O:7, 6:6, 2:0. Właśnie w dwóch ostatnich kwartach słupscy zawodnicy walczyli bardzo ambitnie i nawiązali równorzędną rywalizację, ale przed nimi jeszcze sporo pracy. Jednak widać już postępy w ich grze i to jest najważniejsze.