Ultramaratończycy ze Stopy Słupsk

res.
Archiwum Stopy
Dwie zawodniczki Stopy Słupsk wywalczyły dwa pierwsze miejsce w ultramaratonie Kaszubska Poniewierka, który odbył się na trasie Wieżyca - Sopot.

Miały do pokonania 100 kilometrów. Wśród pań wygrała Anna Karolak, jej czas - 11 godzin, 23 minuty i 44 sekundy. Dało to szóstą pozycję w punktacji ogólnej. Drugą pozycję zajęła Aleksandra Borusińska, jej rezultat - 13 godzin, 25 minut, 41 sekund. Bieg ukończyły 82 osoby w tym 14 pań.

Ósmy w klasyfikacji ogólnej (siódmy wśród mężczyzn) był Piotr Borusiński, ze Stopy Słupsk. Jego czas 11 godzin, 28 minut i 38 sekund.