Głos Pomorza

Aktualizacja:

Faworyci z Bytowa (czerwone stroje) stracili punkty.

Faworyci z Bytowa (czerwone stroje) stracili punkty. ©Łukasz Capar

Faworyt Drutex-Bytovia Bytów tylko zremisował wczoraj u siebie z Prime Food Brdą Przechlewo 2:2. Prowadził już 2:0.

Od początku bytowianie rzucili się z impetem na gości. Ich ataki były chaotyczne i brakowało im pomysłu na wykończenie akcji. Dopiero na sześć minut przed przerwą Sławomir Pufelski otworzył konto bramkowe. Warto odnotować, że bytowski pomocnik jeszcze w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Przechlewa.

Po przerwie też więcej z gry miał Drutex-Bytovia. Jednak prowadzenie 2:0 uśpiło miejscowych. Ambitni przechlewianie nie dali za wygraną. Starali się przejąć inicjatywę w ostatnim kwadransie. To im się opłaciło.
    Brak koncentracji miejscowych okazał się brzemienny w skutki.

Bytovia Bytów - Prime Food Brda 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Pufelski (39), 2:0 Bryndal (53), 2:1 Gibczyński (75), 2:2 Stopa (87)

Drutex-Bytovia: D. Misiura, Oblizajek, Cierson - ż.k., Ł. Kłączyński, Stanios, Pufelski, Bryndal (59 Maciejewski), Pietrzyk (87 Jóźwiak), Czubak (46 Rekowski), Łapigrowski, Kraska (80 Sandak).

Prime Food Brda: Tandecki, Żmuda-Trzebiatowski, Pawełek, Król, Stopa, Gibczyński, M. Szopiński, M. Wirkus (64 Gostomczyk), D. Szopiński (88 Szymański), Szultka (80 Orłowski), Kwietniewski.