Sport

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    (fen)

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Koszykarze-amatorzy rozpoczynają gry w niedzielę.

    Koszykarze-amatorzy rozpoczynają gry w niedzielę.

    Kolejne spotkanie w Ekstralidze koszykówki rozegra Energa Czarni Słupsk. Przeciwnikiem będzie Stal Ostrów.
    Koszykarze-amatorzy rozpoczynają gry w niedzielę.

    Koszykarze-amatorzy rozpoczynają gry w niedzielę.

    Koszykówka

    Dominet Bank Ekstraliga: Energa Czarni Słupsk - Atlas Stal Ostrów Wielkopolski (sobota, godz. 16, Gryfia, ul. Szczecińska).

    Wojewódzka Liga Gimnazjalna: Victoria Dębnica Kaszubska, Basket Miastko, Orliki Jezierzyce i Salos Słupsk. Sobota, godz. 10, ZS w Dębnicy Kaszubskiej.

    Liga kadetek (rocznik 1992): Jedynka Lębork - Omega Gdynia (sobota, 13, ul. P. Skargi).

    Liga młodzików (rocznik 1994): Czarni Enmat Słupsk - Siódemka Sopot (sobota, 12, SP 10, ul. Kulczyńskiego).

    Inauguracja Słupskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki - gry w niedzielę od godz. 15, I LO, ul. Szarych Szeregów w Słupsku.

    Piłka nożna

    IV liga Pomorze: Prime Food Brda Przechlewo - Lechia II Gdańsk (sobota - 13), Drutex-Bytovia Bytów - Czarni Pruszcz Gdański (niedziela - 14, MOSiR, ul. A. Mickiewicza).

    Słupska klasa okręgowa: Pomorze Potęgowo - Lang Leśnik Cewice (sobota - godz. 14), Dąb Kusowo - Koral Dębnica (niedziela, 14), Granit Kończewo - Sparta Sycewice (niedziela, 12.30), Myśliwiec Tuchomie - Iskra Dretyń (niedziela, 13.30), Echo Biesowice - Kaszubia Studzienice (niedziela, 14), Chrobry Charbrowo - Jantar Ustka (niedziela, 12.30), Piast Człuchów - MKS Debrzno (niedziela, 14), Pogoń Lębork - Karol Pęplino (niedziela,12).

    Słupska klasa A. Mecze w niedzielę - grupa I: Szansa Siemianice - Diament Trzebielino (14), SwePol Link Bruskowo Wielkie - Garbarnia Kępice (14), Start Miastko - Barton Barcino (12), Stal Jezierzyce - Inter Świerzenko (14), Słupia Kwakowo - Słupia Kobylnica (13), Unia Korzybie - Bistal Machowino (13);

    grupa II: Sokół Szczypkowice - Błękitni Motarzyno (13), Start Łeba - Iskra Gogolewo (13), KS Damnica - Skotawa Budowo (14), Błękitni Główczyce - LKS Łebunia (12.30), Skotawia Dębnica Kaszubska - Jantaria/Orkan Pobłocie (13), Rowokół Smołdzino - Wybrzeże Objazda (13);
    grupa III: Juve Uniechów - Urania Udorpie (14), Astra Czarna Dąbrówka - Victoria Dąbrówka (13), Drzewiarz Rzeczenica - Sokół Wyczechy (14), GKS Kołczygłowy - Bytovia II Bytów (14), Orkan Gostkowo - Arkonia Pomysk Wielki (14), Granit Koczała - Zawisza Borzytuchom (13).

    Pomorska liga juniorów A: Piast Człuchów - Pomezania Malbork (niedziela, 11, OSiR
    - ul. Szkolna), Gryf 95 KMT Słupsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański (niedziela, 12, stadion 650-lecia).

    Pomorska liga juniorów B: Bytovia Bytów - Bałtyk Gdynia (niedziela,10, MOSiR), Gryf 95 Słupsk - Żuławy Nowy Dwór Gdański (niedziela, 14, stadion 650-lecia).

    Tenis stołowy

    I liga mężczyzn: Tęcza Poltarex Nowa Wieś Lęborska - GLKS Nadarzyn (sobota, 16, ZS, ul. Polna), Pogoń Lębork - SSC Hals-STS Wawer (sobota, 16, ul. P. Skargi).
    Trzeci turniej Grand Prix Słupska - niedziela, 10, Ośrodek Szkolno-Wychowawczy przy ul. Krasińskiego w Słupsku. Zapisy od 9.30.

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Wideo sportowe

    Zdjęcia sportowe