Fuks Bałtyku

(fen)
Piłkarze Brdy seryjnie przegrywają mecze.
Dopiero w doliczonym czasie Czarni Czarne przegrali z Bałtykiem Gdynia.Rzut rożny wykonywał Radosław Styn.

Pozostałe wyniki

Czarni P. Gd. - Olimpia 1:2 (0:0), Lechia II - Gryf W. 0:1 (0:0), TKP - Murkam 4:0 (3:0), Arka II - Zatoka 0:1 (0:1).

Po jego zagraniu piłka trafiła na główkę Dariusza Kudyby, który skierował ją do siatki.
Przez całe spotkanie inicjatywa należała do gdynian. Czarni tylko czyhali na kontry. W czarneńskiej ekipie wyróżnił się bramkarz Jarosław Handel.

Wielokrotnie popisał się niezwykle udanymi interwencjami. Dwukrotnie też słupek przyszedł mu w sukurs. Jednak mimo wspaniałej postawy nie był w stanie zapobiec nieszczęściu, które nastąpiło w 92. minucie.

- Moi zawodnicy włożyli w grę dużo serca, ale zabrakło szczęścia - mówił po spotkaniu Jurek Marach, trener Czarnych Czarne. - Mam pretensję do Remieniewicza. Spowodował sytuację, po której straciliśmy bramkę i remis.

Czarni Czarne - Bałtyk Gdynia 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Kudyba (głowa - 90+2).

Czarni: Handel, Nowakowski, Łazor, Wnuk-Lipiński, Szaciukiewicz, Łagoda (60 Pudzianowski - ż.k.), Hatała (70 Władyczak), Haziak, Wegner (75 Głuszak), Spryszyński, Remieniewicz.

Nie mogą się otrząsnąć

Orkan Rumia nie dał Brdzie. Zwycięstwo gospodarzy było zasłużone i nie podlegało żadnej dyskusji. Już po siedmiu minutach karty byly rozdane.

Sprawę załatwił Łukasz Kłos, ekspiłkarz Druteksu-Bytovii Bytów. Był on wyróżniającą się postacią na boisku. Przechlewianie byli przestraszeni, a od 70 minuty grali w dziesiatkę.

Orkan Rumia - Brda Przechlewo 4:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Kłos (5), 2:0 Kłos (7), 3:0 Siemaszko (23), 4:0 Dampc (rzut karny - 85).

Brda: Tandecki - ż.k., Żmuda-Trzebiatowski, Król, Pawełek, Stopa, Gibczyński - ż.k, cz. k., M. Szopiński (81 Gostomczyk), D. Szopiński (75 Orłowski), Klimowicz (75 Szultka), M. Wirkus, Kwietniewski.
Zabrakło skuteczności

Polonez już jest zmęczony rozgrywkami. W Damnie drużyna z Bobrownik mogła przynajmniej wywalczyć remis. Niestety, zabrakło jej skuteczności. Goście szybko zdobyli prowadzenie i to ustawiło grę.

Zawodnicy z Redy cofnęli się na własne pole karne i rozbijali anemiczne akcje Poloneza. Miejscowi wykazali się też wyjątkową indolencją strzelecką w czterech dogodnych sytuacjach. Po przerwie gospodarze starali się atakować, ale robili to nieporadnie. Drużyna z Redy wyprowadzała skuteczne kontry.

Polonez Bobrowniki - Orlęta Reda 0:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Kiełb (rzut wolny - 5), 0:2 Choiński (57)

Polonez: Dworak (46 Bak), Moszczyński (55 Mostowski), D. Giszka, Juśkiewicz, Jarowski, Kozak (50 Kamiński), Rzadkiewicz, Zagórowski (65 E. Giszka), Duda, Rubinowicz, Perkowski.