Pogrom Myśliwca

(fen)
Zwycięstwo pozwoliło się Sparcie odbić od dolnych rejonów tabeli.
Niezwykłą skutecznością popisali się piłkarze Sparty Dominowali na boisku. Oddali sporo strzałów i efektem tego jest wysoki wynik.

Najlepsi strzelcy

19 goli - Robert Meyer (Iskra Dretyń); 18 goli - Mariusz Feretycki (Echo Biesowice).

Sycewiczanie rozgromili Myśliwca Tuchomie, który do domu wrócił z bagażem sześciu goli.

Od początku meczu zdecydowaną przewagę posiadała Sparta, która nie pozostawiła złudzeń gościom. Zawodnicy z Sycewic grali z wielkim animuszem. Myśliwiec niemal całym zespołem przebywał na swojej połowie i tak to niewiele im pomogło.

Bohaterem spotkania był Ariel Sudół. W pierwszej połowie zaliczył klasyczny hat-trick. Po przerwie również szalał i mocno dał się we znaki tuchomskiej obronie.
Po meczu Krzysztof Wasilewski zakomunikował, że rezygnuje z pracy trenerskiej i funkcji wiceprezesa sycewickiego klubu.

Sparta - Myśliwiec 6:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Sudół (24), 2:0 Sudół (30), 3:0 Sudół (41), 4:0 Sudół (75), 5:0 Ogórek (79), 6:0 Sitarczyk (88).

Sparta: Wasilewski (80 P. Wasiak), Stasiak (77 Węckowicz), M. Wasiak, Jęcek, Głębocki, K. Stańczyk (46 Gruszczyński), Ryżko (60 Ogórek), K. Borowiec, R. Wasiak, Sitarczyk, Sudół.

Myśliwiec: A. Jenta, Myślak, Wnuk-Lipiński, Pawłowski, Lass, Sabisz, Fredro, Żmuda-Trzebiatowski, Skrzeczyna, Pelowski, Błażej Stobiński.

Karol Pęplino - Dąb 5:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Tomaszewicz (8), 1:1 P. Priemut (15), 2:1 Tomaszewicz (48), 3:1 Tomaszewicz (70), 3:2 Kass (75), 4:2 Górczyński (87), 5:2 Gołąb (rzut karny - 90).

Karol: Sznigir, Urbanowicz, Boniek, D. Petrus, Polechoński (60 Górczyński), Kądziela, Solczak, K. Petrus, Gołąb, Tomaszewicz (87 A. Wasylko), Ziembiński.

Dąb: Nałęcz, Mettel, J. Rzeszutko (72 Guźlecki), Macioszczyk, Szynkielewski, Kratkowski, M. Rzeszutko, Bertrand, Jasiewicz (64 Chwaliński), Kass, P. Priemut.

Na koniec jesieni przebudził się Karol. Dąb walczył dzielnie, ale więcej atutów posiadali gospodarze.

MKS - Pogoń 1:9 (0:5)

Bramki: 0:1 D. Mielewczyk (2), 0:2 E. Iwosa (19), 0:3 D. Mielewczyk (34), 0:4 D. Mielewczyk (35), 0:5 Sulima (42), 0:6 Tkaczenko (50), 0:7 D. Mielewczyk (53), 0:8 D. Mielewczyk (63), 0:9 Stawikowski (73), 1:9 Tarczyluk (86).

MKS: Janusz, Taras, G. Wirkus, Binkiewicz, Sieg, Łopieński (19 Marzec), Kisełyczka, Nalepa, Dudek (63 Komenda), Litwiniuk (69 Wójtowicz), Tarczyluk.

Pogoń: Tomaszewicz (46 Sęktas), P. Małecki, T. Małecki, Malek, Mądrzak, Ł. Łapigrowski (67 Żuchowski), E. Iwosa, Kołodziejski, Tkaczenko, D. Mielewczyk, Sulima (67 Stawikowski).

Takiego pogromu nikt nie spodziewał się w Debrznie. Pogoń obnażyła wszystkie braki gospodarzy. Lęborczanie potwierdzili wielkie czwartoligowe aspiracje.

Leśnik - Chrobry 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 T. Krzyżanowski (3), 1:1 R. Łapigrowski (65), 1:2 Piotrowski (głową - 70).

Lang Leśnik: Antonowicz, Stencel, Wica, A. Mielewczyk, Brudzyński, Jabłoński, Marek Mosór, Maciej Mosór, R. Łapigrowski, Sulkowski (61 Klamrowski), Jopkiewicz.

Chrobry: Kwapiński, Drzazgowski, M. Wroński, Ł. Kiełtyka, Kąkol, Ł. Mielewczyk, K. Kiełtyka, Piotrowski, Stefaniak, T. Krzyżanowski, P. Kwidziński.

Charbrowianie wygrali szczęśliwie. Więcej z gry mieli cewiczanie, ale zawodzili pod bramką.

Kaszubia - Pomorze 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Sieprawski (73).

Kaszubia: Pela, Marcholewski, Chirk, Kreft, Duda, Kiełpiński, A. Dułak, Werra (46 Gański), Przytuła, Śmiechowski, Sieprawski.

Pomorze: Sokołowski, Kozub, Kamil Gapski, Ł. Ulanowski, R. Ulanowski, Krzysztof Gapski, Oleszczuk (58 Mikołajczyk), Szczepański, Kotusiewicz (62 Brylowski), Gałka, Patyk.

W śnieżnych warunkach odbywało się spotkanie. Błąd potęgowskiego bramkarza wykorzystali gospodarze i to oni cieszyli się z trzech punktów.

Iskra - Echo 6:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Feretycki (2), 1:1 Brzeziański (8), 2:1 Meyer (23), 3:1 Meyer (60), 4:1 Meyer (75), 5:1 Meyer 80), 6:1 Jastrzębski (84).

Iskra: G. Gwóźdź, Przybylski, Goman, K. Kłączyński, Jankowski, Żukowski (55 Gnat - 65 Jastrzębski), D. Mazurek, Szada-Borzyszkowski (84 Burczyk), Ciemiński (46 Ł. Mazurek), Meyer, Brzeziański.

Echo: Rynkiewicz, Ciesielski, Robert Piasecki (75 Radosław Piasecki), Kotas, Kuczyński, T. Zeszutek, K. Zeszutek (46 Pilarski), K. Wasilewski, R. Wasilewski, P. Dorawa (62 Początko), Feretycki.

W rywalizacji dwóch najlepszych snajperów górą był Robert Meyer z Iskry. Goście tylko w I połowie starali się dotrzymać kroku gospodarzom. Po przerwie opadli z sił i wykorzystali to gracze z Dretynia.

Koral - Granit 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Cyzman (rzut wolny - 59), 1:1 D. Jadłowski (65).

Koral: Babiński, Nawacki, Michalski, G. Dowksza, Bugiel, Chmielewski, Wieczorek, Cyzman, Żukowski, Papierowski, Zasuwa (75 Janczak).

Granit: R. Jadłowski, Modziński, Owczarek, Wąsowicz, Kamiński, Świątek, D. Jadłowski, Fiecek, Przemysław Goleniewski, P. Jadłowski (89 Przyborek), M. Luliński (86 Fidelus).

Kończewianie zagrali dobry mecz i zaskoczyli gospodarzy swoją postawą. Remis sprawiedliwy.