Sport

  Zdunek zmęczony i zadowolony

  Zdunek zmęczony i zadowolony

  (fen)

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Maciej Zdunek potwierdził klasę. W Polsce jest najlepszy.

  Maciej Zdunek potwierdził klasę. W Polsce jest najlepszy.

  W Polsce nie ma mocnych na reprezentanta Człuchowa Macieja Zdunka. Znów zajął pierwsze miejsce.
  Maciej Zdunek potwierdził klasę. W Polsce jest najlepszy.

  Maciej Zdunek potwierdził klasę. W Polsce jest najlepszy.

  Zdobył główne trofeum w Sochaczewie w Pucharze Niepodległości. Kibice oglądali trzydziestu najlepszych polskich motocrossowców. Wszyscy rywalizowali w klasie open. Wśród uczestników było trzech reprezentantów Auto-Moto Klubu Człuchów.

  Faworyci nie zawiedli. Zgodnie z przewidywaniami triumfował Maciej Zdunek. Przedstawiciel Człuchowa zademonstrował wielką klasę i tym samym potwierdził, że jest numerem jeden w krajowym motocrossie. - Jestem już potwornie zmęczony trudnym sezonem, ale i szczęśliwy - stwierdził Maciej Zdunek. - Bardzo chciałem wygrać w Sochaczewie i cel swój zrealizowałem.

  Na drugim miejscu uplasował się Paweł Nowicki. Zawodnik ten powrócił ze Stanów Zjednoczonych i startował jako niezrzeszony. Trzecia lokata przypadła Łukaszowi Lonce z Głogowa. Pozycje pozostałych człuchowian: 6. Arkadiusz Mańk, 13. Sebastian Knoff.

  - Jestem ogromnie zadowolony z występów naszych zawodników w 2007 roku - ocenił Tadeusz Szwemin, prezes Auto-Moto Klubu Człuchów. - Maciej Zdunek potwierdził krajowy prymat. Pozostali jego klubowi koledzy zrobili znaczne postępy i to mnie napawa optymizmem na następny sezon.
  Dziękuję wszystkim sponsorom, którzy nam pomagali. Szczególne podziękowania należą się Aleksandrowi Gappie. Właśnie starosta człuchowski wspierał nas finansowo. Uważam, że doskonale promowaliśmy miasto i ziemię człuchowską w imprezach krajowych oraz w zawodach zagranicznych.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe