Sport

  GP24.PL
  16.01.2017

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  Rozwiń
  GP24.PL
  Zwiń

  GP24.PL - największy portal w regionie!

  600 tys. użytkowników, 6 milionów odsłon #10urodzinyGP24

  Sylwestrowy bieg plażą z Jarosławca do Darłówka

  Sylwestrowy bieg plażą z Jarosławca do Darłówka

  Fot. Archiwum

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Do biegu startowano w dobrych humorach.

  Do biegu startowano w dobrych humorach. ©Fot. Archiwum

  Adam Jóźwik i Grażyna Chudy (oboje ze Sławska) zdobyli główne trofea w biegu z Jarosławca do Darłówka.
  Do biegu startowano w dobrych humorach.

  Do biegu startowano w dobrych humorach. ©Fot. Archiwum

  Panie

  Panie


  Najszybszą okazała się Grażyna Chudy (Olszewski i Synowie), która powtórzyła swoje sukcesy z 2005 i 2006 roku.Trasę pokonała w czasie 1.23.53 godz. Zwyciężczyni otrzymała puchar ufundowany przez wójta gminy Postomino. Druga była Joanna Konkel (Olszewski i Synowie) - 1.36.09 godz.  Oboje byli zwycięzcami tej imprezy w 2006 roku. Wtedy mieli nawet lepsze czasy.

  Dwudziestu pięciu zawodników i zawodniczek z województw: pomorskiego i zachodniopomorskiego startowało w VI Sylwestrowym Integracyjnym Biegu Parku Wodnego Jan w Darłówku.

  Mieli do pokonania 16 kilometrówpo plaży z Jarosławca do Darłówka. Jóźwik (Olszewski i Synowie Sławsko) od samego początku narzucił ostre tempo, którego nie wytrzymali rywale. Zmierzono mu czas 1.03.30 godz.

  Na kolejnych miejscach uplasowali się: 2. Zenon Włodarczyk (Słupsk) - 1.07.44 godz., 3. Grzegorz Antosik (Bryza Postomino) - 1.07.44 godz., 4. Henryk Chudy (Olszewski i Synowie) - 1.11.35 godz., 5. Adam Malinowski (Sławno) - 1.12.06 godz., 6. Krzysztof Nagórek (Słupsk) - 1.13.20 godz., 7.Ryszard Dęga (Ustka) - 1.15.09 godz.

  - To była niezwykle fajna impreza - ocenił słupszczanin Włodarczyk. - Jóźwik był poza zasięgiem. Ja na trasie współpracowałem z Grześkiem Antosikiem. W geście przyjaźni razem wbiegliśmy na metę. Zmierzono też nam takie same czasy.

  Najstarszym uczestnikiem był Zenon Słomski (rocznik 1946 ze stycznia) z Korzybia. Najmłodszym biegaczem okazał się Hubert Figurski (rocznik 1993) z Postomina.

  (FEN)

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe