Sport

  Jędrzejewski trenuje z kadrą

  Jędrzejewski trenuje z kadrą

  Rafał Szymański

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Marek Jędrzejewski (z prawej) w trakcie walki na słupskim ringu.

  Marek Jędrzejewski (z prawej) w trakcie walki na słupskim ringu. ©Krzysztof Tomasik

  Marek Jędrzejewski, pięściarz KS Damnica, od 3 stycznia przebywa na zgrupowaniu Polski juniorów w Zakopanem.
  Marek Jędrzejewski (z prawej) w trakcie walki na słupskim ringu.

  Marek Jędrzejewski (z prawej) w trakcie walki na słupskim ringu. ©Krzysztof Tomasik

  Grand Prix

  Grand Prix


  6 lutego w Olsztynie odbędzie się pierwsze tegoroczne Grand Prix Polski seniorów. Pojadą na nie Marek Jędrzejewski (KS Damnica) i Tomasz Mazur (Czarni Słupsk). To będą ich pierwsze pojedynki z seniorami.  Jędrzejewski, podopieczny Marka i Antoniego Pałuckiego z KS Damnica, powołany został na obóz reprezentacji Polski do Zakopanego. Tradycyjnie tam na początku roku młodzi zawodnicy pracują nad kondycją i wytrzymałością. Zgrupowanie skończy się 17 stycznia. Trenerem kadry jest Marek Okroskowicz.

  Wtedy, gdy Jędrzejewski przebywa na obozie biało-czerwonych, jego koledzy z Czarnych Słupsk i KS Damnica będą mieli swoje obozy. Najmłodsi wyjeżdżają w poniedziałek na obóz kadry województwa pomorskiego do Sobieszewa.

  - Biorę ze sobą siedmiu naszych pięściarzy - mówi Józef Mazur, szkoleniowiec Czarnych. Będą to zawodnicy ze Słupska i z Damnicy: Mariusz Mazur, Wojciech Iwaniak, Demir Iwanow, Przemysław Czaja, Przemysław Runowski, Patryk Runowski, Adam Muszyński, Paweł Galant.

  - Obóz zaczyna się 14 stycznia, trwać będzie 10 dni - dodaje Mazur. Starsi pięściarze trenować będą w Słupsku na obozie dochodzeniowym w hali przy ul. Ogrodowej. Będą to m.in. Tomasz Mazur, Maciej Kamiński, Dawid Deik, Filip Kawałko, Amadeusz German, a także Kinga Ruszczyńska.

  Dwudziestego szóstego stycznia, w sobotę, w słupskiej hali zaplanowano walki sparingowe w cyklu "Bokserskich Sobót“.prowadzonych przez Okręgowy Związek Bokserski Wezmą w nim udział wszyscy uczestnicy obozów.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe