Sport

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    Zaplanuj z nami sportowy weekend

    Krzysztof Tomasik

    Głos Pomorza

    Aktualizacja:

    Głos Pomorza

    Badmintoniści zagrają w hali przy ul. Zaborowskiej.

    Badmintoniści zagrają w hali przy ul. Zaborowskiej. ©Krzysztof Tomasik

    Zapraszamy kibiców na imprezy sportowe, które odbędą się w sobotę i niedzielę w naszym regionie.
    Badmintoniści zagrają w hali przy ul. Zaborowskiej.

    Badmintoniści zagrają w hali przy ul. Zaborowskiej. ©Krzysztof Tomasik

    Badminton

    Ogólnopolski turniej juniorów - w Słupsku (sobota - godz. 9, hala w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 przy ul. M. Zaborowskiej).

    Ogólnopolski turniej seniorów - w Słupsku (sobota - godz. 9, hala w ZSO nr 3 przy ul. M. Zaborowskiej).

    Dart

    Turniej darta - w Słupsku (sobota - godz. 17 - rozgrywki dla kobiet, godz. 18.30 - rywalizacja mężczyzn, wpisowe 3 zł + wrzuty, "Bar pod Łabędziem" przy stawku).

    Koszykówka

    Międzynarodowy Turniej Koszykówki EYBL - w Lęborku gry według terminarza: sobota - godz. 10 BC Trinta - WKK, 11.20 BC Gloria - BJSC DSN, 12.40 BC Khimki - SK Rapla, 14 Prokom Trefl - BS Ryga, 15.20 BJSC DSN - BC Trinta, 16.40 WKK - BC Gloria, 18 BS Ryga - BC Khimki, 19.20 SK Rapla - Prokom Trefl; niedziela - godz. 9 BC Trinta - BC Gloria, 10.20 BS Ryga - SK Rapla, 11.40 BJSC DSN - WKK, 13 BC Khimki - Prokom Trefl. Wszystkie mecze z udziałem chłopców z rocznika 1993 w hali sportowej przy ul. P. Skargi.

    I liga kobiet pierwsze spotkanie play off o trzecie miejsce: Hit Kobylnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski (sobota - godz. 16, hala w Zespole Szkół Samorządowych przy ul. Głównej).

    Słupska Amatorska Liga Koszykówki - mecze w niedzielę: Luksusowi - Infocity (godz. 12), Olszewscy Sławno - Kreskówka. pl (13.30), Mat-Bet/Sanitas - FCPK Radość Bytów (godz. 15), Fimal - I LO (16.30), Benzacne - Lekarz Domowy (18), Fast Way - Ósemka (19.30). Gry w hali Liceum Ogólnokształcącego nr 1 przy ul. Szarych Szeregów w Słupsku.

    Piłka nożna

    XXXII Halowy Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 w Słupsku - sobota: rocznik 1996 - godz. 9 - finał: SP Jezierzyce, SP Korzybie, SP 4 I, SP 7 - obydwie drużyny ze Słupska; 1995 - godz. 11 - finał: SP Sycewice, SP Jezierzyce, SP 4, SP 3 - obydwie ekipy ze Słupska. Wszystkie mecze w szkolnej hali przy ul. St. Leszczyńskiego w Słupsku.

    Gry kontrolne: Gryf 95 Słupsk - Astra Ustronie Morskie (sobota - 15, stadion 650-lecia przy ul. Madalińskiego), SwePol Link Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka (sobota - godz. 12), Czarni Czarne - Koral Dębnica (sobota - godz. 14), Pogoń Lębork - Polonez Bobrowniki (sobota - 14, stadion przy ul. Kusocińskiego), Chrobry Charbrowo - Rowokół Smołdzino (sobota - 14), Myśliwiec Tuchomie - Start Miastko (sobota - 14.30), Słupia Kobylnica - Dąb Kusowo (niedziela - godz. 12), Iskra Dretyń - Echo Biesowice (niedziela - 12), Karol Pęplino - Garbarnia Kępice (niedziela - 12), Pomorze Potęgowo - Lang Leśnik Cewice (niedziela - 13), Błękitni Główczyce - Szansa Siemianice (niedziela - 13), Urania Udorpie - Kaszubia Studzienice (niedziela - 14).

    V Halowy Turniej Piłkarski Oldbojów Cup Gryf 95 Słupsk - zawody w niedzielę o godz. 10 w hali Zespołu Szkół Samorządowych przy ul. Głównej w Kobylnicy.

    Piłka ręczna

    Ekstraklasa kobiet: Słupia Słupsk - AZS Politechnika Koszalin (sobota - godz. 12, hala sportowa przy ul. Olimpijskiej w Jezierzycach).

    Drugi turniej finałowy dziewcząt z roczników 1996-1997 - w Ustce (niedziela - godz. 10.30, hala w Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Bursztynowej). Grać będą: UKS PTF Gdańsk, MTS Kwidzyn, Słupia Słupsk, Belator Ryjewo, Szczypiorniak I i II Ustka.

    Siatkówka

    Słupska Amatorska Liga Piłki Siatkowej - gry w sobotę: Trafic Słupsk - Scania Słupsk (godz. 11), 7. BOW Słupsk - Ósemka Słupsk (12), ZST Ustka - Miko Słupsk (13), Plast Team Słupsk - Mecenas Słupsk (14), City Bar Słupsk - Obi-Relax Słupsk (15). Kibiców zapraszamy do hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Słupsku (wejście od ul. Witosa).

    III liga kobiet: Czarni Slupsk - Libero Starogard Gdański (sobota - godz. 17, hala w LO nr 1 przy ul. Szarych Szergów).

    Turniej o puchar wójta gminy Przechlewo - sobota, godz. 11, hala Zespołu Szkół. Grają męskie zespoły z Chojnic, Przechlewa i Koczały.

    Tenis stołowy

    III Otwarty Gminny Turniej Tenisa Stołowego im. Józefa Lisieckiego - w Nowej Wsi Lęborskiej (sobota - godz. 10 - grać będą dzieci i młodzież, niedziela - godz. 10 - rywalizacja dla dorosłych, zapisy w oba dni od godz. 9.30, sala Zespołu Szkół przy ul. Polnej 9a).

    Boks

    Mecz towarzyski: KS Damnica/Czarni Słupsk - Tygrys Elbląg (sobota - godz. 17, sala w Zespole Szkół w Damnicy, wstęp wolny).

    (fen)

    Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

    Komentarze

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Wideo sportowe

    Zdjęcia sportowe