Arka II Gdynia - Gryf 95 Słupsk 0:4 (0:1) (zdjęcia, wideo)

Paweł Kryszałowicz strzelił pięknego gola z rzutu wolnego. Zanotował także dwie asysty. Jarosław Stencel
Kolejne punkty zdobyli piłkarze słupskiego Gryfa 95, strzelając 4 gole rezerwom gdyńskiej Arki.
W czwartkowym meczu IV ligi Pomorze, Gryf 95 Slupsk pokonal na wyjeLdzie Arke II Gdynia 4:0 (1:0).

Arka II Gdynia - Gryf Słupsk 0:4

Spotkanie rozpoczęło się w leniwym tempie. Gra toczyła się przeważnie w środku pola.

Na szczęście dla słupszczan przed meczem okazało się, że linia obrony zestawiona jednak będzie z Tomasza Bukowskiego i Wojciecha Polakowskiego, a więc dwóch najlepszych graczy na tej pozycji, jakimi słupszczanie na dzisiaj dysponują.

Ich pojawienie się na placu wniosło dużo spokoju w poczynania obronne gryfitów. Polakowski obok gry w w obronie dobrze wykonywał także stałe fragmenty. Tuż przed przerwą z wolnego zdobył gola.

Wbił lewą nogą piłkę w pole karne, a ta odbiła się od murawy i ku zaskoczeniu wszystkich wpadła do siatki.

W drugiej połowie gra toczyła się już wyraźnie pod dyktando gości, którzy strzelali kolejne gole, a pod koniec meczu Marcin Rusakiewicz obronił rzut karny. To już druga jedenastka, jaką złapał w tym sezonie.

Trener Gryfa o meczu

Arka II Gdynia - Gryf 95 Słupsk 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Polakowski (42 - wolny), 0:2 Szymański (68), 0:3 Kryszałowicz (74 - wolny), 0:4 Fursa (80).

Gryf 95 : Rusakiewicz, Pluta (81 Iwański), Polakowski - ż.k. (83 Świdziński), Bukowski - ż. k., Bielecki, A. Mokrzycki (74 Fursa), Pietras, Ł. Mokrzycki, Pytlak, Kryszałowicz, Szymański (76 Kozłowski).