Sport

  W Bytowie wystartował wyścig kolarski Pomorski Klasyk...

  W Bytowie wystartował wyścig kolarski Pomorski Klasyk (zdjęcia)

  Andrzej Gurba

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  W Bytowie wystartował wyścig kolarski Pomorski Klasyk (zdjęcia)

  ©Fot. Andrzej Gurba

  Dzisiaj o dziesiątej w Bytowie wystartował Pomorski Klasyk Szlakiem Kaszubskiego Pierścienia. Trasa kolarskiego wyścigu liczy 298 kilometrów.
  W Bytowie wystartował wyścig kolarski Pomorski Klasyk (zdjęcia)

  ©Fot. Andrzej Gurba

  17 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Głosu Pomorza

  W niedziele o dziesiątej w Bytowie wystartowal Pomorski Klasyk Szlakiem Kaszubskiego Pierścienia. Trasa kolarskiego wyścigu liczyla 298 kilometrów. (Fot.

  Pomorski Klasyk w Bytowie

  Link do głównego zdjęcia

  W niedziele o dziesiątej w Bytowie wystartowal Pomorski Klasyk Szlakiem Kaszubskiego Pierścienia. Trasa kolarskiego wyścigu liczyla 298 kilometrów. (Fot. Andrzej Gurba)


  To najdłuższa jednodniówka w Europie. Na starcie stanął m.in. Marcin Sapa z DHL Author, zwycięzca ubiegłorocznego Klasyka i tegoroczny mistrz kraju oraz Łukasz Bodnar, Dariusz Baranowski.

  Honorowym gościem Czesława Langa, organizatora wyścigu, jest Moreno Argentin, znakomity włoski kolarz z lat 80-tych, mistrz świata w kolarstwie szosowym.

  - Nie jestem tu po raz pierwszy. Często odwiedzam Czesława. Bytów to piękne miasto. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w kolarskim święcie - powiedział Argentin.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.gp24.pl

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe