Sport

  Przygotowania Team-Baltica Słupsk do Pucharu Polski

  Przygotowania Team-Baltica Słupsk do Pucharu Polski

  Rafał Szymański

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Z prawej Wojciech Polakowski, grający trener Team-Baltica Słupsk.

  Z prawej Wojciech Polakowski, grający trener Team-Baltica Słupsk. ©Łukasz Capar

  W sobotę i niedzielę w Sztutowie odbędą się eliminacje, mające wyłonić dwa ostatnie zespoły, które wystąpią w finałach Pucharu Polski na plaży.
  Z prawej Wojciech Polakowski, grający trener Team-Baltica Słupsk.

  Z prawej Wojciech Polakowski, grający trener Team-Baltica Słupsk. ©Łukasz Capar

  Sponsorzy

  Sponsorzy


  Team-Baltica przygotowuje się do startu w Pucharze Polski, szuka jednak wciąż sponsorów zainteresowanych wspieraniem zespołu. Tym bardziej, że jest szansa, aby w przyszłości powstała liga beach soccera w Polsce. W niej była szansa reklamy. Kontakt z zespołem Robert Chuchla: 0696023089.  Team-Baltica Słupsk jest jednym z faworytów i znajduje się w gronie rozstawionych zespołów.

  Ostatnie eliminacje odbędą się w Sztutowie w sobotę i niedzielę. Finały mistrzostw rozegrane zostaną w Niechorzu w połowie sierpnia. Team-Baltica Słupsk, czwarty zespół mistrzostw Polski z Ustki nie musi brnąć przez eliminacje.

  Doskonałe wyniki z zeszłego roku i równie dobre z tego spowodowały, że zagra jako jeden z faworytów i będzie w gronie rozstawionych drużyn.

  Obok Team-Baltica pewni udziału w finałach w Niechorzu są Hurtap Łęczyca, Grembach-Piórkowscy Zgierz, Hemako Sztutowo, Mat Włókniarz Zgierz, Copacabana Gdańsk, Wit Poddębice, Unity Beach Soccer Team Szczecin. Z pierwszych tegorocznych eliminacji do meczów o głowne trofeum zakwalifikowały się już Clearex Chorzów i Marwit Zławieś Wielka.

  W finałowych rozgrywkach rozstawione będą cztery zespoły: -Hurtap, Team-Baltica, Grembach-Piorkowscy, Hemako.
  Team-Baltica udział w mistrzostwach Polski traktuje co roku w inny sposób. W tym główny nacisk drużyna położyła na udział w mistrzostwach kraju. W sierpniu niezwykle trudno będzie zebrać ten sam skład, jaki grał dwa tygodnie temu na plaży w Ustce. Większość zawodników grać już będzie swoje mecze w piłce nożnej na trawie, a to jest dla poszczególnych zawodników jednak priorytetowa sprawa.

  - Mimo wszystko jesteśmy w stanie zostawić szkielet naszej drużyny. Z grającym trenerem Wojciechem Polakowskim, Darkiem Piechotą w bramce, Adamem Bogaczem, Piotrem Dubielą, Grzegorzem Bednarczykiem, Fernando Batistą - mówi Robert Chuchla, menedżer Team-Baltica. Dubiela obiecał, że pomoże znaleźć dwóch - trzech graczy którzy uzupełnią skład. Chcemy w tym roku powalczyć - deklaruje Chuchla.

  W odwodzie pozostają jeszcze Daniel Sołtysiak i Daniel Kalinowski, także podstawowi zawodnicy zespołu. Uzupełnić go ma Marcin Ignaszewski, gracz Gwardii Koszalin.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe