Sport

  Pijanowski zagra w Potęgowie

  Pijanowski zagra w Potęgowie

  Krzysztof Niekrasz

  Głos Pomorza

  Aktualizacja:

  Głos Pomorza

  Krzysztof Pijanowski jeszcze w barwach Jantara Ustka. To już jednak historia.

  Krzysztof Pijanowski jeszcze w barwach Jantara Ustka. To już jednak historia. ©Łukasz Capar

  To co prawda tylko klasa okręgowa, ale przejście Krzysztofa Pijanowskiego z Jantara Ustka do Pomorza Potęgowa jest na pewno wydarzeniem.
  Krzysztof Pijanowski jeszcze w barwach Jantara Ustka. To już jednak historia.

  Krzysztof Pijanowski jeszcze w barwach Jantara Ustka. To już jednak historia. ©Łukasz Capar

  Pomorze przecież już jest silnym zespołem. To główny kandydat do awansu do IV ligi. Sprowadzeniem Pijanowskiego do Pomorza Mirosław Iwan, trener zespołu, upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu. Wzmocnił siłę ognia swojego zespołu i osłabił mający także ambitne plany walki o awans Jantar Ustka.

  Kiedyś Pijanowski przybył nad morze do wojska, grał w Karolu Pęplino i regularnie strzelał gole. Miał wiele propozycji przejścia do lepszych klubów, chociażby do Gryfa 95 Słupsk. Poszedł do Jantara.

  Teraz już zagrał w meczu sparingowym, w którym Pomorze zremisowało z czwartoligowym Polonezem Bobrowniki 1:1 (1:0). Gola dla gospodarzy zdobył oczywiście nowy nabytek. Dla Poloneza bramkę strzelił Tomasz Perkowski.

  - Moja drużyna zagrała ponownie w eksperymentalnym składzie, ale ja nie nie przywiązuję większej uwagi do wyniku. To tylko był sparing. Zawodnicy powinni być dobrze przygotowani do walki o punkty - stwierdził Mirosław Iwan, trener Pomorza. - Piłkarze zrealizowali założenia techniczno-taktyczne.
  W składzie Poloneza pojawił się napastnik Jacek Rubinowicz. On już chciał zrezygnować z piłki, ale po namowach trenerów ponownie wznowił grę.

  Sparingi

  W środę o godz. 18 w Sławnie Sława spotka się z Polonezem Bobrowniki. Na swoim boisku w Pobłociu Jantaria/Orkan zmierzy się z Pomorzem Potęgowo. Mecz odbędzie się w sobotę (26 lipca) o godz. 16.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.gp24.pl

  Sport z kraju i ze świata

  Zobacz więcej na Sportowy24.pl

  Wideo sportowe

  Zdjęcia sportowe